Porzellan Zahl der Lose: 114
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2248878
11163
380
Empire England porcelán dobozka mini tálcákkal, matricás, jelzett, kopásokkal, 5x13x9,5 cm, 5,5x9,5 cm 2173835
11164
380
Össz. 3 db kisméretű csésze, egyik Zsolnay, matricás, jelzett, másik Kronester Bavaria, aljjal, kopott, mindegyik m: 6 cm 2157574
11165
380
2200305
11166
380
Scheidig Kunst porcelán gitáros figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 20 cm 2232555
11167
380
Rosenthal porcelán váza, matricás, jelzéssel, apró kopásokkal, m: 14,5 cm 2232831
11168
380
Szarvas mintás porcelán kupák (2db), matricás/kézzel festett, Austria jelzéssel az alján, kopásokkal, m: 13,5 cm
2258316
11169
380
Poema Artistic porcelain Emil Cretu: "A részeges", festett bisquit porcelán, jelzett, hibátlan 17x21 cm
2159059
11170
380
XX. sz. eleje: MZ csehszlovák porcelán leveses és szószos tál. Matricás, jelzett, kopásokkal 23x7,5 cm, 34x17 cm 2103566
11171
380
Thomas Ivory Bavaria német virágmintás porcelán váza, matricás, apró kopásnyomokkal, jelzett, m: 29,5 cm
2159025
11172
380
2197086
11173
380
2255986
11174
380
Zara porcelán szalvétatartó, jelzett, hibátlan, 16,5x10 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF