Porzellan

Zahl der Lose: 114

Empire England porcelán dobozka mini tálcákkal, matricás, jelzett, kopásokkal, 5x13x9,5 cm, 5,5x9,5 cm
11163.

Rufpreis:
5 000 HUF

Össz. 3 db kisméretű csésze, egyik Zsolnay, matricás, jelzett, másik Kronester Bavaria, aljjal, kopott, mindegyik m: 6 cm
11164.

Rufpreis:
2 000 HUF

11165.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Scheidig Kunst porcelán gitáros figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 20 cm
11166.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rosenthal porcelán váza, matricás, jelzéssel, apró kopásokkal, m: 14,5 cm
11167.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szarvas mintás porcelán kupák (2db), matricás/kézzel festett, Austria jelzéssel az alján, kopásokkal, m: 13,5 cm
11168.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Poema Artistic porcelain Emil Cretu: "A részeges", festett bisquit porcelán, jelzett, hibátlan 17x21 cm
11169.

Rufpreis:
12 000 HUF

XX. sz. eleje: MZ csehszlovák porcelán  leveses és szószos tál. Matricás, jelzett, kopásokkal 23x7,5 cm, 34x17 cm
11170.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Thomas Ivory Bavaria német virágmintás porcelán váza, matricás, apró kopásnyomokkal, jelzett, m: 29,5 cm
11171.

Rufpreis:
4 000 HUF

11172.

Rufpreis:
6 000 HUF

11173.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zara porcelán szalvétatartó, jelzett, hibátlan, 16,5x10 cm
11174.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF