Porzellan Zahl der Lose: 114
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2256399
11089
380
Óherendi áttört kosár, plasztikus virágokkal díszített, két füllel, kézzel festett, jelzett, javított, sérült, 11,5x22x35 cm 2164015
11090
380
30000
Herendi indiai kosár mintás porcelán lámpa, búrával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 36 cm + búra
2253826
11091
380
Herendi porcelán lámpa Kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal. 25 cm 2255115
11092
380
40000
Herendi porcelán akt, kézzel festett, jelzett (Lux Elek), kis repedéssel a lábon és a talpon, m: 55 cm
2187310
11093
380
Herendi porcelán Déryné, fehér mázas, jelzett, öntési hibával, m: 36 cm 2248791
11094
380
Szilágyi Nagy István (1900-1954): Herendi porcelán Kleopátra a kígyóval, kézzel festett, jelzett (Szilágyi Nagy István), a fenekén mázhibával, m: 26 cm 2253828
11095
380
Herendi madár Kézzel festett, jelzett, hibátlan m:8,5 cm 2185720
11096
380
24000
Herendi Déryné porcelán figura, fehér mázas, jelzett, alján Erzsébet Kórház ajándékozási felirattal 1996-ból, apró kopásnyomokkal, m:35 / Herendi Déryné chinaware statue
2257496
11097
380
Herendi porcelán kutya, fehér mázas, jelzett, hibátlan, 18x30 cm 2211176
11098
380
Herend, Bajcsy Zsililnszky kórház 40 éves jubileuma. plakett terv. terv: dr. Kós. Kézzel festett, jelzés nélkül, feliratozva, sorszámozott. hibátlan d: 12,5 cm 2222271
11099
380
Herendi Viktória mintás hamutál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 13x12 cm 2255394
11100
380
Herendi Apponyi mintás tálka Kézzel festett, jelzett, hibátlan 15x9 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF