Porzellan

Zahl der Lose: 114

Zsolnay búgócsigás kislány figura, kézzel festett, jelzett, Sinkó, hibátlan 17x12 cm
11113.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay szalonnázó paraszt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 33 cm
11114.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Zsolnay 6 személyes virágmintás, arany színű szegélyű kávés készlet, kiöntővel, cukortartóval, 6-6 db csészével és aljjal, matricás,  jelzett, apró kopásnyomokkal
11115.

Rufpreis:
12 000 HUF

Zsolnay porcelán süteményeskészlet, hiányos, 1 db tálca, 5 db kistányér, matricás, jelzett, kopásokkal, d: 15 cm, 25 cm
11116.

Rufpreis:
10 000 HUF

Zsolnay porcelán készlet, közte tálca (1 db), sótartó (2 db), mélytányér (9 db), lapos tányér (6 db), matricás, jelzett, kopásokkal, tányér d: 24 cm, tálca d: 31,5 cm sótartó: 12,5x7,5 cm, 15x8 cm
11117.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Zsolnay virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, máz repedésekkel 17 cm
11118.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay virágmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, belül letöréssel, 10,5x10,5x6 cm
11119.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay porcelán készlet, 3 db kiöntő, 2 db cukortartó, 6 db csésze, 7 db csészealj, matricás, jelzett, apró kopásokkal
11121.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Zsolnay porcelán kulacs, matricás, jelzett, kis kopással, m: 7,5 cm
11122.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zsolnay virág mintás porcelán hamutál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 15 cm
11123.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Zsolnay porcelán tál, jelzett, kopásnyomokkal, 32×23 cm
11124.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db Zsolnay váza. Matricás, jelzett, kopásokkal m: 12 cm, 13 cm
11125.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF