Porzellan Zahl der Lose: 114
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2253847
11113
380
Zsolnay búgócsigás kislány figura, kézzel festett, jelzett, Sinkó, hibátlan 17x12 cm 2255315
11114
380
22000
Zsolnay szalonnázó paraszt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 33 cm 2254256
11115
380
Zsolnay 6 személyes virágmintás, arany színű szegélyű kávés készlet, kiöntővel, cukortartóval, 6-6 db csészével és aljjal, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal 2257578
11116
380
Zsolnay porcelán süteményeskészlet, hiányos, 1 db tálca, 5 db kistányér, matricás, jelzett, kopásokkal, d: 15 cm, 25 cm
2228647
11117
380
6500
Zsolnay porcelán készlet, közte tálca (1 db), sótartó (2 db), mélytányér (9 db), lapos tányér (6 db), matricás, jelzett, kopásokkal, tányér d: 24 cm, tálca d: 31,5 cm sótartó: 12,5x7,5 cm, 15x8 cm 2255218
11118
380
Zsolnay virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, máz repedésekkel 17 cm 2200232
11119
380
Zsolnay virágmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, belül letöréssel, 10,5x10,5x6 cm 2231167
11121
380
Zsolnay porcelán készlet, 3 db kiöntő, 2 db cukortartó, 6 db csésze, 7 db csészealj, matricás, jelzett, apró kopásokkal 2184183
11122
380
Zsolnay porcelán kulacs, matricás, jelzett, kis kopással, m: 7,5 cm 2255526
11123
380
Zsolnay virág mintás porcelán hamutál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 15 cm 2258046
11124
380
Zsolnay porcelán tál, jelzett, kopásnyomokkal, 32×23 cm 2231268
11125
380
2 db Zsolnay váza. Matricás, jelzett, kopásokkal m: 12 cm, 13 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF