Porzellan

Zahl der Lose: 114

Hollóházi virágos, madaras mintájú váza, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 37 cm
11138.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hollóházi porcelán emlék tányér és plakett. Matricásak, jelzettek, hibátlanok. d: 18, 12x8 cm
11139.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóháza váza, Vöröskereszt Baráti Köre Újpest felirattal és logóval, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 22 cm
11140.

Rufpreis:
1 600 HUF

Drasche barackot evő lány. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 16 cm
11141.

Rufpreis:
3 000 HUF
16

Drasche porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm
11142.

Rufpreis:
2 000 HUF

Drasche porcelán őzike, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 8×5,5 cm
11143.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db Aquincum porcelán kislány figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 5 cm
11144.

Rufpreis:
3 000 HUF
18

Aquincumi porcelán rózsa, 2 db, jelzett, kézzel festett, kis lepattanásokkal, 6×3 és 12×8 cm
11145.

Rufpreis:
2 400 HUF

Aquincumi porcelán cica, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7 cm
11146.

Rufpreis:
1 400 HUF
22

11147.

Rufpreis:
1 200 HUF

Henneberg porcelán levélmintás kiöntő, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 24 cm
11148.

Rufpreis:
1 800 HUF

Könitz porcelán csésze és alj, matricás, jelzett, apró kopásokkal, alj d: 11 cm, csésze m: 7 cm
11149.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF