Porzellan Zahl der Lose: 114
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2230370
11138
380
Hollóházi virágos, madaras mintájú váza, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 37 cm 2232118
11139
380
Hollóházi porcelán emlék tányér és plakett. Matricásak, jelzettek, hibátlanok. d: 18, 12x8 cm 2185901
11140
380
Hollóháza váza, Vöröskereszt Baráti Köre Újpest felirattal és logóval, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 22 cm 2255190
11141
380
Drasche barackot evő lány. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 16 cm 2256366
11142
380
Drasche porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm 2256389
11143
380
Drasche porcelán őzike, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 8×5,5 cm
2253262
11144
380
2 db Aquincum porcelán kislány figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 5 cm 2257351
11145
380
Aquincumi porcelán rózsa, 2 db, jelzett, kézzel festett, kis lepattanásokkal, 6×3 és 12×8 cm 2256428
11146
380
Aquincumi porcelán cica, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7 cm 2109934
11147
380
2258143
11148
380
Henneberg porcelán levélmintás kiöntő, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 24 cm
2255822
11149
380
Könitz porcelán csésze és alj, matricás, jelzett, apró kopásokkal, alj d: 11 cm, csésze m: 7 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF