Porzellan

Zahl der Lose: 114

Zsolnay rózsamintás porcelán bögre, matricás, jelzett, kopásokkal, lepattanásokkal, m: 9 cm
11126.

Rufpreis:
1 000 HUF
21

Zsolnay porcelán bögre Harkányfürdő mintával, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 9,5 cm
11127.

Rufpreis:
2 400 HUF

Zsolnay porcelán bögre Máriaremetei mintával, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 9 cm
11128.

Rufpreis:
3 000 HUF
11

Goebel porcleán szív alakú dobozka. Matricás, jelzett, hibátlan. 8,5 cm
11129.

Rufpreis:
5 000 HUF
14

Hummel-Goebel disztányér. Matricás, jelzett, hibátlan, tartóval d: 8 cm
11130.

Rufpreis:
3 000 HUF

Epiag - Hüttl, Bán és Mihalik teás csészék, aljjal 6 személyes készlet + 6 db süteményes tányér. Matricás, jelzett, egyik csészén és tányéron repedéssel, minimális kopásokkal.
11131.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

11132.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Hollóházi porcelán kávéskészlet, Kőbányai Gyógyszerárugyár Budapest felirattal, 6 db csészével és aljjal, 1 db cukortartóval, matricás, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában
11133.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi porcelán hal csigával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm
11134.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hollóházi virágmintás porcelán csésze, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 5,5 cm
11135.

Rufpreis:
800 HUF

Hollóházi virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 37 cm
11136.

Rufpreis:
2 400 HUF
15

Hollóházi virágmintás áttört porcelán tál, kézzel festett/matricás, jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm, d: 20,5 cm
11137.

Rufpreis:
1 600 HUF
18

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF