Porzellan Zahl der Lose: 114
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2257481
11126
380
Zsolnay rózsamintás porcelán bögre, matricás, jelzett, kopásokkal, lepattanásokkal, m: 9 cm 2258135
11127
380
Zsolnay porcelán bögre Harkányfürdő mintával, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 9,5 cm
2258126
11128
380
Zsolnay porcelán bögre Máriaremetei mintával, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 9 cm 2194142
11129
380
Goebel porcleán szív alakú dobozka. Matricás, jelzett, hibátlan. 8,5 cm 2194136
11130
380
Hummel-Goebel disztányér. Matricás, jelzett, hibátlan, tartóval d: 8 cm 2254295
11131
380
Epiag - Hüttl, Bán és Mihalik teás csészék, aljjal 6 személyes készlet + 6 db süteményes tányér. Matricás, jelzett, egyik csészén és tányéron repedéssel, minimális kopásokkal. 2114613
11132
380
34000
2250209
11133
380
Hollóházi porcelán kávéskészlet, Kőbányai Gyógyszerárugyár Budapest felirattal, 6 db csészével és aljjal, 1 db cukortartóval, matricás, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában 2256446
11134
380
Hollóházi porcelán hal csigával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm 2255995
11135
380
Hollóházi virágmintás porcelán csésze, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 5,5 cm 2253528
11136
380
Hollóházi virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 37 cm 2253535
11137
380
Hollóházi virágmintás áttört porcelán tál, kézzel festett/matricás, jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm, d: 20,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF