Porzellan

Zahl der Lose: 114

Jelzett matricás tálka, hibátlan, d: 16 cm
11187.

Rufpreis:
1 600 HUF

13 db porcelán és 3 db fa, fém és kerámia gyűszű + porcelán harang alakú szuvenír, némelyik jelzett, kézzel festett/matricás, némelyiken kis kopás
11188.

Rufpreis:
4 000 HUF

Fedeles kínai váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 19 cm
11189.

Rufpreis:
2 000 HUF

V. Olaf novég királyt ábrázoló porcelán emlék tányér. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 17,5 cm
11190.

Rufpreis:
1 600 HUF

11191.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Szerelmes pár, porcelán figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h: 27 cm
11192.

Rufpreis:
2 400 HUF

Jelzés nélkül: Ezüst mázas porcelán teáskészlet. Kopásokkal.
11193.

Rufpreis:
6 000 HUF

Porcelán vasaló alátét. Jelzés nélkül. 15x23 cm
11194.

Rufpreis:
1 200 HUF

Virágos fajansz ládika. Réz berakással. Kis lepattanásokkal. 20x14x12 cm
11195.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vegyes porcelán és kerámia tétel, kopásnyomokkal, sérülésekkel
11196.

Rufpreis:
2 400 HUF

Porcelán szószos tál, kanállal, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, hajszálrepedéssel, 14×11×9,5 cm
11197.

Rufpreis:
2 000 HUF

Porcelán tányér, máz alatt festett, apró máz alatti repedéssel a pereme alatt, kopásokkal, d: 20 cm
11198.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF