Porzellan

Zahl der Lose: 114

Lippelsdorf GDR női alakú porcelán sószóró, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 8,5 cm
11175.

Rufpreis:
2 400 HUF

Alt Wien jelzéssel: Nagy méretű porcelán dísztál. Matricás, jelzett, kis kopásokkal. d: 30 cm
11176.

Rufpreis:
8 000 HUF

Antik porcelán gyufatartó 8x8x6,5 cm, kézzel  festett, jelzett, kopásokkal + Drasche porcelán hattyú kézzel festett jelzett. 12x8 cm
11177.

Rufpreis:
4 000 HUF

9 db különféle porcelán csésze, matricás, többféle jelzéssel, közte Grossbreitenbach, Bareuther, Unter Weissbach stb., apró kopásokkal, csorbákkal + 9 db különféle porcelán csészealj, matricás, többféle jelzéssel, közte Kahla, Kaiser, stb. apró kopásokkal, lepattanásokkal, + 1 db díszes falitányér, d: 11,5 cm + 1 db Seltmann Weiden porcelán kistányér, matricás, jelzett, apró kopásokkal, d: 13 cm
11178.

Rufpreis:
2 400 HUF

Régi, csehszlovák cukortartó. Matricás, jelzett, kopásokkal 17x10 cm
11179.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kék színű, festett, mázas porcelán flaska, ismeretlen jelzéssel az alján, apró lepattanással, m: 20,5 cm
11180.

Rufpreis:
2 000 HUF

Madármintás kiöntő, kézzel festett, jelzett, sérülésekkel, m: 22 cm
11181.

Rufpreis:
1 000 HUF
49

Aranyszínű német porcelán mokkás készlet, jelzett (Koszorúsné), kopásnyomokkal, lepattanással.
11182.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Kalocsai mintás porcelán hamutál, 2 db, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 10×9 és 15×12 cm
11183.

Rufpreis:
2 400 HUF

Román porcelán fóka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11 cm
11184.

Rufpreis:
1 400 HUF

2 db kolozsvári román porcelán kanál és puttós figura. Kézzel festett, jelzett, a kanálon lepattanással 14 cm, 11 cm.
11185.

Rufpreis:
1 000 HUF

11186.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF