Empire England porcelán dobozka mini tálcákkal, matricás, jelzett, kop... https://www.darabanth.com/de/380-Fernauktion/380.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~34/Empire-England-porcelan-dobozka-mini-talcakkal-matricas-jelzett-kopasokkal-5x13x9-5-cm-5-5~II2248878
2248878
11163
380
Beschreibung: Empire England porcelán dobozka mini tálcákkal, matricás, jelzett, kopásokkal, 5x13x9,5 cm, 5,5x9,5 cm
: kozár_edit