Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 242
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2131616
30667
380
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) DN "Dr. Soós Gyula / medve" Br. emlékérem (75mm) T:1- kis patina
2257007
30668
380
Numismatik
Marosits István (1943-) 1998. "Giacomo Puccini 1858-1924" Br emlékplakett vékony bőr talapzaton (130mm) T:2 2249658
30669
380
Numismatik
Máté István (1952-) 1988. "A Gyöngyösi Kórház alapításának emlékére, Vezekényi István kórházalapító / XIV. Heves Megyei Orvos Gyógyszerész Napok" Br emlékérem (43mm) T:1-
2240485
30670
380
2200
Numismatik
Metky Ödön (1906-1985) 1960. "Dr. Csapody István professzor / Főorvosi működésének emlékére - 1924-1960" Br emlékérem (103mm) T:2 2173222
30671
380
Numismatik
Mladonyiczky Béla (1936-1995) DN "Délalföldi Tégla- és Cserépipari Vállalat" Br emlékérem (99mm) T:2
2180509
30672
380
Numismatik
Murányi Gyula (1881-1920) 1909. "Báró Fejérváry Géza" egyoldalas Br plakett (50x54,5mm) T:2 Hungary 1909. "Baron Géza Fejérváry" one-sided Br plauqe. Sign.: Gyula Murányi (50x54,5mm) C:XF HP 3686.
2139687
30673
380
3800
Numismatik
Murányi Gyula (1881-1920) 1910. "Mikszáth Kálmán" Br egyoldalas emlékérem (40mm) T:3 HP 3693.
2167277
30674
380
Numismatik
Murányi Gyula (1881-1920) 1914. "Borászati és Pincegazdasági Gépek és Eszközök Kiállítása / József Főherceg védnök" ezüstözött Br plakett (58x85mm) T:2- ph.
2118436
30675
380
Numismatik
Nagy István János (1938-) 1978. "A Magyar Korona hazatérte emlékére" Br emlékplakett (96mm) T:2 2257237
30676
380
Numismatik
Ócsai Károly (1938-2011) DN "Dr. Albert Schweitzer / Lambréné 1913-1988" kétoldalas, öntött Br plakett (80,5mm) T:1- kis patina 2255054
30677
380
Numismatik
Papp László (1947-) 1988. "Első királyunk Szent István halálának 950. évfordulóján a Szent Jobb országjárásának évében / Turul" patinázott és zománcozott vörösréz emlékérem sorszámozott tanúsítvánnyal (600/305), díszdobozban (70mm) T:1- 2172333
30678
380
Numismatik
Pátzay Pál (1896-1979) 1935. "CAROLUS SCHAFFER PROF. NEUR. ET PSYCHIATR. 1935. BP. (Schaffer Károly)" egyoldalas, vert Br emlékérem (61mm) fa talapzatra rögzítve (77x101mm) T:1- Hungary 1935. "CAROLUS SCHAFFER PROF. NEUR. ET PSYCHIATR. 1935. BP. (Károly Schaffer)" one-sided, struck Br commemorative medallion on wood. Sign.: Pál Pátzay (61mm/77x101mm) C:AU HPII 2066.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF