https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 242

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Madarassy Walter (1909-1994) DN "Dr. Soós Gyula / medve" Br. emlékérem (75mm) T:1- kis patina
1
30667.

Madarassy Walter (1909-1994) DN "Dr. Soós Gyula / medve" Br. emlékérem (75mm) T:1- kis patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Marosits István (1943-) 1998. "Giacomo Puccini 1858-1924" Br emlékplakett vékony bőr talapzaton (130mm) T:2
1
30668.

Marosits István (1943-) 1998. "Giacomo Puccini 1858-1924" Br emlékplakett vékony bőr talapzaton (130mm) T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Máté István (1952-) 1988. "A Gyöngyösi Kórház alapításának emlékére, Vezekényi István kórházalapító / XIV. Heves Megyei Orvos Gyógyszerész Napok" Br emlékérem (43mm) T:1-
1
30669.

Máté István (1952-) 1988. "A Gyöngyösi Kórház alapításának emlékére, Vezekényi István kórházalapító / XIV. Heves Megyei Orvos Gyógyszerész Napok" Br emlékérem (43mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Metky Ödön (1906-1985) 1960. "Dr. Csapody István professzor / Főorvosi működésének emlékére - 1924-1960" Br emlékérem (103mm) T:2
1
30670.

Metky Ödön (1906-1985) 1960. "Dr. Csapody István professzor / Főorvosi működésének emlékére - 1924-1960" Br emlékérem (103mm) T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Mladonyiczky Béla (1936-1995) DN "Délalföldi Tégla- és Cserépipari Vállalat" Br emlékérem (99mm) T:2
1
30671.

Mladonyiczky Béla (1936-1995) DN "Délalföldi Tégla- és Cserépipari Vállalat" Br emlékérem (99mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Murányi Gyula (1881-1920) 1909. "Báró Fejérváry Géza" egyoldalas Br plakett (50x54,5mm) T:2 Hungary 1909. "Baron Géza Fejérváry" one-sided Br plauqe. Sign.: Gyula Murányi (50x54,5mm) C:XF HP 3686.
1
30672.

Murányi Gyula (1881-1920) 1909. "Báró Fejérváry Géza" egyoldalas Br plakett (50x54,5mm) T:2 Hungary 1909. "Baron Géza Fejérváry" one-sided Br plauqe. Sign.: Gyula Murányi (50x54,5mm) C:XF HP 3686.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Murányi Gyula (1881-1920) 1910. "Mikszáth Kálmán" Br egyoldalas emlékérem (40mm) T:3 HP 3693.
1
30673.

Murányi Gyula (1881-1920) 1910. "Mikszáth Kálmán" Br egyoldalas emlékérem (40mm) T:3 HP 3693.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Murányi Gyula (1881-1920) 1914. "Borászati és Pincegazdasági Gépek és Eszközök Kiállítása / József Főherceg védnök" ezüstözött Br plakett (58x85mm) T:2- ph.
1
30674.

Murányi Gyula (1881-1920) 1914. "Borászati és Pincegazdasági Gépek és Eszközök Kiállítása / József Főherceg védnök" ezüstözött Br plakett (58x85mm) T:2- ph.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy István János (1938-) 1978. "A Magyar Korona hazatérte emlékére" Br emlékplakett (96mm) T:2
1
30675.

Nagy István János (1938-) 1978. "A Magyar Korona hazatérte emlékére" Br emlékplakett (96mm) T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ócsai Károly (1938-2011) DN "Dr. Albert Schweitzer / Lambréné 1913-1988" kétoldalas, öntött Br plakett (80,5mm) T:1- kis patina
1
30676.

Ócsai Károly (1938-2011) DN "Dr. Albert Schweitzer / Lambréné 1913-1988" kétoldalas, öntött Br plakett (80,5mm) T:1- kis patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
8
 
Papp László (1947-) 1988. "Első királyunk Szent István halálának 950. évfordulóján a Szent Jobb országjárásának évében / Turul" patinázott és zománcozott vörösréz emlékérem sorszámozott tanúsítvánnyal (600/305), díszdobozban (70mm) T:1-
1
30677.

Papp László (1947-) 1988. "Első királyunk Szent István halálának 950. évfordulóján a Szent Jobb országjárásának évében / Turul" patinázott és zománcozott vörösréz emlékérem sorszámozott tanúsítvánnyal (600/305), díszdobozban (70mm) T:1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Pátzay Pál (1896-1979) 1935. "CAROLUS SCHAFFER PROF. NEUR. ET PSYCHIATR. 1935. BP. (Schaffer Károly)" egyoldalas, vert Br emlékérem (61mm) fa talapzatra rögzítve (77x101mm) T:1- Hungary 1935. "CAROLUS SCHAFFER PROF. NEUR. ET PSYCHIATR. 1935. BP. (Károly Schaffer)" one-sided, struck Br commemorative medallion on wood. Sign.: Pál Pátzay (61mm/77x101mm) C:AU HPII 2066.
1
30678.

Pátzay Pál (1896-1979) 1935. "CAROLUS SCHAFFER PROF. NEUR. ET PSYCHIATR. 1935. BP. (Schaffer Károly)" egyoldalas, vert Br emlékérem (61mm) fa talapzatra rögzítve (77x101mm) T:1- Hungary 1935. "CAROLUS SCHAFFER PROF. NEUR. ET PSYCHIATR. 1935. BP. (Károly Schaffer)" one-sided, struck Br commemorative medallion on wood. Sign.: Pál Pátzay (61mm/77x101mm) C:AU HPII 2066.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse