Kovács Dezső (1921-) 1977. "Hamburger Jenő - 1883-1936 / Dicsőséges Magyar Tanácsköztársaság emlékére - MSZMP Városi Bizottsága Városi Tanács VB. Zalaegerszeg" öntött Br emlékérem (80mm) T:2 ph. CS 200.
Körmendi Frimm Jenő (1886-1959) 1912. "MÉLYSÉGES TISZTELETTEL HÁLÁVAL SZERETETTEL A MAGYAR KIR. BELÜGYMINISTERIUM TISZTIKARA - KHUEN-HÉDERVÁRY KÁROLY GRÓF" Br emlékérem (55,5mm/65,14g) T:2 ph. / Hungary 1912. "MÉLYSÉGES TISZTELETTEL HÁLÁVAL SZERETETTEL A MAGYAR KIR. BELÜGYMINISTERIUM TISZTIKARA - KHUEN-HÉDERVÁRY KÁROLY GRÓF" Br commemorative medallion. Sign.: Jenő Körmendi Frimm (55,5mm/65,14g) C:XF edge error HP 2315.
Körmendi-Frimm Jenő (1886-1959) 1915. "Had- és Népegészségügyi Kiállítás Budapest 1915" hadifém emlékérem (21,89g/36mm) T:1- ph. / Hungary 1915. "Military and Public Health care Exhibition" commemorative war metal medallion. Sign: Jenő Körmendi-Frimm (21,89g/36mm) C:AU edge error HP 2334.
Lapis András (1942-) 1987. "Petőfi útja sorozat II. / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete kiskőrösi csoportja 1990" Ag + Br emlékérem pár (35,93g/0.835/42mm) T:1,1- (az Ag érem eredetileg PP) patina