Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 242
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2193928
30655
380
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Lazarovszky László 1988. "Simontornya vára / Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja 1988" kétoldalas Br emlékérem (50mm) T:1-,2 kis ph. Adamo KE51
2193717
30656
380
Numismatik
Lazarovszky László 1988. "Somló vára / Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport" Br emlékérem (50mm) T:1-,2 Adamo KE50
2224233
30657
380
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1996. "MKB (Magyar Külkereskedelmi Bank) Rt." Ag emlékérem eredeti dísztokban, tájékoztatóval (31,14g/0.999/42,5mm) T:PP kis fo.
2224222
30658
380
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1996. "MKB - Honfoglalás 1100. évfordulójára - Első magyar pénzérme" Ag emlékérem eredeti MKB tokban, ismertetővel (30,74g/0.925/42,5mm) T:2 (eredetileg PP)
2144448
30659
380
Numismatik
Lesenyei Márta (1930-) 1989. "MÉE Szombathelyi Csoport - Commodus" jelzett Ag emlékérem (20g/29mm) T:1 Adamo SH8
2062477
30660
380
3800
Numismatik
Ligeti Erika (1934-2004) 1973. "MÉE 4. Vándorgyűlése - Esztergom / Visegrád" Ag emlékérem (25,22g/0.800/42,5mm) T:1 patina Adamo BP7 2212640
30661
380
Numismatik
Ligeti Erika (1934-2004) 1975. "A Szocialista Magyar Gyógyszerellátásért 1950-1975" kétoldalas Br plakett (97mm) T:1-,2 2257863
30662
380
Numismatik
Ligeti Erika (1934-2004) DN "Gyermek" öntött Br emlékérem (75mm) T:2
2183545
30663
380
Numismatik
Littman Frigyes (1907-1944) 1929. "Pollák Illés ötven éves ügyvédi jubileuma emlékére" öntött Br érem (100mm) T:2 Hungary 1929. "50 years Anniversary in law - Illés Polák" cast Br medallion. Sign: Littman (100mm) C:XF HP 3380.
2192372
30664
380
Numismatik
Lugossy László (1944-) 1987. "Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport / Anno 1687 - Palota" Br emlékérem (50mm) T:1,1-
2110815
30665
380
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) 1937. "SOCIETAS REGIA MEDICORVM BVDAPESTIENSIS RECOLIT CENTENARIVM CONDITIONIS" a Budapesti Orvosegyesület kétoldalas, vert Br emlékérme (76,44g/57mm) T:1 / Hungary 1937. "SOCIETAS REGIA MEDICORVM BVDAPESTIENSIS RECOLIT CENTENARIVM CONDITIONIS" struck, double-sided Br commemorative medallion of the Medical Doctors Association of Budapest. Sign.: Walter Madarassy (76,44g/57mm) C:UNC HPII 1653.
2173524
30666
380
11000
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "Székesfehérvári Szent István" Br emlékérem. "SANCTO STEPHANO REGI HVNGARIAE - CONDITORI OVS ALBA REGIA / 1038-1938" (76mm) T:1- Hungary 1938. "St. Stephen of Székesfehérvár" Br medallion. Sign.: Walter Madarassy (76mm) C:AU HPII 1657. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF