Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 242

Lazarovszky László 1988. "Simontornya vára / Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja 1988" kétoldalas Br emlékérem (50mm) T:1-,2 kis ph.  Adamo KE51
30655.

Rufpreis:
5 000 HUF

Lazarovszky László 1988. "Somló vára / Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport" Br emlékérem (50mm) T:1-,2  Adamo KE50
30656.

Rufpreis:
5 000 HUF

Lebó Ferenc (1960-) 1996. "MKB (Magyar Külkereskedelmi Bank) Rt." Ag emlékérem eredeti dísztokban, tájékoztatóval (31,14g/0.999/42,5mm) T:PP kis fo.
30657.

Rufpreis:
8 000 HUF

Lebó Ferenc (1960-) 1996. "MKB - Honfoglalás 1100. évfordulójára - Első magyar pénzérme" Ag emlékérem eredeti MKB tokban, ismertetővel (30,74g/0.925/42,5mm) T:2 (eredetileg PP)
30658.

Rufpreis:
8 000 HUF

Lesenyei Márta (1930-) 1989. "MÉE Szombathelyi Csoport - Commodus" jelzett Ag emlékérem (20g/29mm) T:1 Adamo SH8
30659.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ligeti Erika (1934-2004) 1973. "MÉE 4. Vándorgyűlése - Esztergom / Visegrád" Ag emlékérem (25,22g/0.800/42,5mm) T:1 patina Adamo BP7
30660.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Ligeti Erika (1934-2004) 1975. "A Szocialista Magyar Gyógyszerellátásért 1950-1975" kétoldalas Br plakett (97mm) T:1-,2
30661.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ligeti Erika (1934-2004) DN "Gyermek" öntött Br emlékérem (75mm) T:2
30662.

Rufpreis:
5 000 HUF

Littman Frigyes (1907-1944) 1929. "Pollák Illés ötven éves ügyvédi jubileuma emlékére" öntött Br érem (100mm) T:2 Hungary 1929. "50 years Anniversary in law - Illés Polák" cast Br medallion. Sign: Littman (100mm) C:XF HP 3380.
30663.

Rufpreis:
5 000 HUF

Lugossy László (1944-) 1987. "Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport / Anno 1687 - Palota" Br emlékérem (50mm) T:1,1-
30664.

Rufpreis:
4 000 HUF

Madarassy Walter (1909-1994) 1937. "SOCIETAS REGIA MEDICORVM BVDAPESTIENSIS RECOLIT CENTENARIVM CONDITIONIS" a Budapesti Orvosegyesület kétoldalas, vert Br emlékérme (76,44g/57mm) T:1 / Hungary 1937. "SOCIETAS REGIA MEDICORVM BVDAPESTIENSIS RECOLIT CENTENARIVM CONDITIONIS" struck, double-sided Br commemorative medallion of the Medical Doctors Association of Budapest. Sign.: Walter Madarassy (76,44g/57mm) C:UNC HPII 1653.
30665.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "Székesfehérvári Szent István" Br emlékérem. "SANCTO STEPHANO REGI HVNGARIAE - CONDITORI OVS ALBA REGIA / 1038-1938" (76mm) T:1- Hungary 1938. "St. Stephen of Székesfehérvár" Br medallion. Sign.: Walter Madarassy (76mm) C:AU HPII 1657.
30666.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF