https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 242

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Renner Kálmán (1927-1994) DN "Prof. Dr. Bálint György / NULLA DIES SINE LINEA" kétoldalas, öntött Br plakett (102mm) T:1-,2
1
30691.

Renner Kálmán (1927-1994) DN "Prof. Dr. Bálint György / NULLA DIES SINE LINEA" kétoldalas, öntött Br plakett (102mm) T:1-,2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
6
 
Rétfalvi Sándor (1941-) 1987. "Dr. Pándy Kálmán 1868-1945 / Magyar Laboratóriumi Diagnosztikai Társaság" Br emlékérem (43mm) T:1-
1
30692.

Rétfalvi Sándor (1941-) 1987. "Dr. Pándy Kálmán 1868-1945 / Magyar Laboratóriumi Diagnosztikai Társaság" Br emlékérem (43mm) T:1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Schwartz István (1851-1924) 1885. "Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Gaál Dénesnek Báté - Az érdem jeléül" Br emlékérem (65mm) T:2,2- ph. Hungary 1885. "National Exposition at Budapest in 1885 / For Dénes Gaál from Báté - As the Sign of Merit" Br commemorative medallion. Sign.: István Schwartz (65mm) C:XF,VF edge error
1
30693.

Schwartz István (1851-1924) 1885. "Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Gaál Dénesnek Báté - Az érdem jeléül" Br emlékérem (65mm) T:2,2- ph. Hungary 1885. "National Exposition at Budapest in 1885 / For Dénes Gaál from Báté - As the Sign of Merit" Br commemorative medallion. Sign.: István Schwartz (65mm) C:XF,VF edge error

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Sidló Ferenc (1882-1953) 1932. "Dr. Rottman Ármin 1860-1932" egyoldalas Br emlékérem (65mm) T:1 / Hungary 1932. "Dr. Rottman Ármin 1860-1932" one-sided Br commemorative medallion. Sign.: Ferenc Sidló (65mm) C:UNC
1
30694.

Sidló Ferenc (1882-1953) 1932. "Dr. Rottman Ármin 1860-1932" egyoldalas Br emlékérem (65mm) T:1 / Hungary 1932. "Dr. Rottman Ármin 1860-1932" one-sided Br commemorative medallion. Sign.: Ferenc Sidló (65mm) C:UNC

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
4
 
Soltra Elemér (1922-2013) 1993. "Illés Csaba emlékverseny 1972-1992" Br plakett (97mm) T:1-
1
30695.

Soltra Elemér (1922-2013) 1993. "Illés Csaba emlékverseny 1972-1992" Br plakett (97mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Soltra Elemér (1922-2013) 1995. "Albert Schweitzer születése 120., halála 30. évfordulójára - Gerorehabilitáció Országos Tudományos Ülés - Baranya megyei Kórház Pécs 1995. december 1. / "Tisztelet az életben lévővel szemben és határta-lan felelős-ség mind-azért ami él" Albert Schweitzer" Br emlékérem (104mm) T:1-,2
1
30696.

Soltra Elemér (1922-2013) 1995. "Albert Schweitzer születése 120., halála 30. évfordulójára - Gerorehabilitáció Országos Tudományos Ülés - Baranya megyei Kórház Pécs 1995. december 1. / "Tisztelet az életben lévővel szemben és határta-lan felelős-ség mind-azért ami él" Albert Schweitzer" Br emlékérem (104mm) T:1-,2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
11
 
Solymári Valkó László (1909-1984) DN "Franz Peter Schubert 1797-1828" egyoldalas öntött Br plakett (153,77g/86mm) T:2 patina / Hungary ND "Franz Peter Schubert 1797-1828" one-sided cast Br plaque. Sign.: László Solymári Valkó (153,77g/86mm) C:XF patina
1
30697.

Solymári Valkó László (1909-1984) DN "Franz Peter Schubert 1797-1828" egyoldalas öntött Br plakett (153,77g/86mm) T:2 patina / Hungary ND "Franz Peter Schubert 1797-1828" one-sided cast Br plaque. Sign.: László Solymári Valkó (153,77g/86mm) C:XF patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szabolcs Péter (1942-) 1984. "MÉE Zala megye / Kisfaludi Strobl Zsigmond" Br emlékérem (42,5mm) T:1-
1
30698.

Szabolcs Péter (1942-) 1984. "MÉE Zala megye / Kisfaludi Strobl Zsigmond" Br emlékérem (42,5mm) T:1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Szabolcs Péter (1942-) 1999. "MÉR 29. Vándorgyűlése Nagykanizsa / Az 1860-61-ben átadott Budapest-Trieszt vasútvonal két nagy állomása" Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo NK4
1
30699.

Szabolcs Péter (1942-) 1999. "MÉR 29. Vándorgyűlése Nagykanizsa / Az 1860-61-ben átadott Budapest-Trieszt vasútvonal két nagy állomása" Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo NK4

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Szabó Gábor (1940- ) DN "Anya és gyermeke" egyoldalas, öntött Br érem (78mm) T:1-
1
30700.

Szabó Gábor (1940- ) DN "Anya és gyermeke" egyoldalas, öntött Br érem (78mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szalontai István 1997. "Kolozsvári Jordán Tamás Auctor noxae iatrogenicae / ÉK Magyarországi Belgyógyász Kongresszus - Gyöngyös 1997" Br emlékérem (32mm) T:1- (eredetileg PP)
1
30701.

Szalontai István 1997. "Kolozsvári Jordán Tamás Auctor noxae iatrogenicae / ÉK Magyarországi Belgyógyász Kongresszus - Gyöngyös 1997" Br emlékérem (32mm) T:1- (eredetileg PP)

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Szántó Gergely (1886-1962) 1960. "Székely Bertalan 1835-1910 - Pedagógusok Szakszervezete" Br plakett (80mm) T:2
1
30702.

Szántó Gergely (1886-1962) 1960. "Székely Bertalan 1835-1910 - Pedagógusok Szakszervezete" Br plakett (80mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse