Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 242
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2005737
30703
380
3200
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Szentgyörgyi István (1881-1939) 1924. "Dr. Verebély Tibor" Br emlékérem. "SCIENTIAM ET VITAM PRO PATRIA 1914-1924" (81,9g/60mm) T:2 / Hungary 1924. "Tibor Verebély" Br commemorative medallion. Szign.: István Szentgyörgyi (81,9g/60mm) C:XF HP 5174.
2109538
30704
380
Numismatik
Szitányi Gábor (1884-1970) 1927. "Ne legyen ábránd de mielőbb valóság dőljön össze minden ármány és gonoszság, legyen ismét miénk a régi Magyarország" egyoldalas, irredenta Br plakett, hátoldalán gravírozva (151,57g/93x60mm) T:1,1- / Hungary 1927. "Ne legyen ábránd de mielőbb valóság dőljön össze minden ármány és gonoszság, legyen ismét miénk a régi Magyarország" one-sided irredenta themed Br plaque, engraved on reverse. Sign.: Gábor Szitányi (151,57g/93x60mm) C:UNC,AU
2172533
30705
380
Numismatik
Szőllőssy Enikő (1939-) 1973. "XIV. Miskolci Filmfesztivál" kétoldalas Br plakett (113x93,5mm) T:2 2087688
30706
380
3200
Numismatik
Telcs Ede (1872-1948) 1906. "Popper Dávid" Br szögletes emlékplakett (50x38mm) T:3 ph. Hungary 1906. "Dávid Popper" Br plaque. Szign.: Ede Telcs (50x38mm) C:F edge error HP 6077.
2109495
30707
380
11000
Numismatik
Telcs Ede (1872-1948) 1923. "Mozart" egyoldalas Br plakett (67,11g/55x49mm) T:1- felszíni karc / Hungary 1923. "Mozart" Br plaque. Sign.: Ede Telcs (67,11g/55x49mm) C:AU surface scratch HP 6155. 2257001
30708
380
Numismatik
Tornay Endre (1949-) 1975. "Sir Alexander Fleming 1881-1955 / Dohányzást Ellenzők Társasága Budapest 1975" öntött Br emlékérem (100mm) T:2
2113584
30709
380
Numismatik
Tóth Sándor (1933-) 1979. "Magyar Szemorvos Társaság - Gyermekszemészet - Bvdapest 1980" Br plakett (90mm) T:2
2249665
30710
380
Numismatik
Török János (1932-) 1995. "Hölbling Miksa / Orvosok és természetvizsgálók pécsi gyűlésének emlékére - 1845-1995" Br emlékérem kapszulában (43mm) T:1 2194373
30711
380
Numismatik
Turi György (1952- ) 1998. "Brunner Zoltánné Jámbor Gréte alapító / Időskutatási Alapítvány - Idősgondozási Alapítvány" Br emlékérem (99mm) T:1-
2118430
30712
380
6500
Numismatik
Vastagh Éva (1900-1942) 1935. "IX. Nemzetközi Dermatológiai Kongresszus Budapest" Br plakett "LUDVIG" gyártói jelzéssel "IX. CONGRESSUS INTERNATIONALIS DERMATOLOGORUM - BUDAPESTINI MCMXXXV" (80g/27mm) T:1- ph. HV 1409.
2256580
30713
380
Numismatik
Vastagh Éva (1900-1942) 1935. "IX. Nemzetközi Dermatológiai Kongresszus Budapest" Br plakett, "LUDVIG" gyártói jelzéssel, "IX. CONGRESSUS INTERNATIONALIS DERMATOLOGORUM - BUDAPESTINI MCMXXXV" (60mm) T:2- több ph., kis patina HV 1409. 2194468
30714
380
Numismatik
Varga Éva (1949-) 1993. "27. Nyírbátori Zenei Napok 1993 / 17. Nemzetközi Ifjúsági Zenei Tábor" Br emlékérem (87mm) T:2 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF