https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 242
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2133688
30571
380
0
4000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Bognár György (1944-) 1987. "150 éves az Egri Főszékesegyház 1837-1987 / J.L. PYRKER AEPPUS AGRIENSIS AEDIFICATOR ECCL METROP" kétoldalas, piefort Br emlékérem (42,5mm) T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
2256890
30572
380
0
1200
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Bognár György (1944-) 1989. "20 éves a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / 1969-1989 Vándorgyűléseink" Br emlékérem (42,5mm) + Tóth Sándor (1933-) DN "Szeged Tourist - Idegenforgalmi Hivatal / Ópusztaszer 896" Br emlékérem (42,5mm) T:1- 2256248
30573
380
0
6000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Budapest / Esztergom / Pécs / Szombathely / Máriapócs / Pannonhalma" 6xklf aranyozott Br emlékérem műanyag kapszulában (42,5mm) + Tóth Sándor (1933-) 1991. "II. János Pál pápa látogatásának összes helyszíne" aranyozott Br emlékérem műanyag kapszulában (42,5mm) T:1,1- (eredetileg PP) fo., egyiken kis karc 2157742
30574
380
0
1200
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Bognár György (1944-) 1991. "Mindszenty József Bíboros Hercegprímás 1892-1975" aranyozott fém emlékplakett (65mm) T:1 (eredetileg PP)
Das Lot is nicht erreichbar
2161300
30575
380
0
6000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Bognár György (1944-) 1995. "Kanizsa első írásos emlékének 750. évfordulója 1245-1995 / Szentháromság szobor Nagykanizsa 1773" aranyozott Ag emlékérem (31,13g/0.925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) 2233309
30576
380
0
12000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Bognár György (1944-) 1997. "István Fejedelem 997 / Istvánt fejedelemmé választják" aranyozott Ag emlékérem számozott tanúsítvánnyal, dísztokban (31,08g/0.999/42,5mm) T:1- (PP) ujjlenyomatos
Das Lot is nicht erreichbar
2233310
30577
380
0
14000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Bognár György (1944-) 1999. "A Vasfüggöny lebontásának 10. évfordulójára" jelzett Ag emlékérem magyar és német nyelvű tanúsítvánnyal, tokban (31,34g/0.999/42,5mm) T:PP apró fo.
Das Lot is nicht erreichbar
2233322
30578
380
0
14000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Bognár György (1944-) DN "Budai Várpalota" Budapest nevezetességei sorozat, Ag emlékérem dísztokban (31,27g/0.999/42,5mm) T:PP felületi karc
Das Lot is nicht erreichbar
2233315
30579
380
0
14000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Bognár György (1944-) DN "Budapest nevezetességei - Dohány utcai zsinagóga" Ag emlékérem díszdobozban (31,18g/0.999/42,5mm) T:PP
Das Lot is nicht erreichbar
2221328
30580
380
0
1200
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1970. "Hungaropack Csomagolási Verseny" Br plakett eredeti tokban (98mm) T:2
Das Lot is nicht erreichbar
2172629
30581
380
0
4000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) DN "Kabay János a magyar morfingyártás megalapítója 1896-1936 / Alkaloida Vegyészeti Gyár alapítási év 1927" Br emlékérem (70mm) T:2
Das Lot is nicht erreichbar
2257020
30582
380
0
6000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Borsos Miklós (1906-1990) 1955. "Hommaceá Albert Schweitzer 1955 / 1955 SC." öntött Br emlékérem (~85mm) T:2 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse