https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 242

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. ",,Mi, kik magyarok vagyunk, egymást e pillanatban ne üldözzük... Fogjunk kezet, különben lehetetlen, hogy bárkánk kikötőbe jöjjön.'' Széchenyi" öntött Br emlékérem (97mm) T:2
1
30595.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. ",,Mi, kik magyarok vagyunk, egymást e pillanatban ne üldözzük... Fogjunk kezet, különben lehetetlen, hogy bárkánk kikötőbe jöjjön.'' Széchenyi" öntött Br emlékérem (97mm) T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Csontos László (1925-2013) 1956. "Alchimista" egyoldalas, öntött Br emlékérem (42mm) T:2,2-
1
30596.

Csontos László (1925-2013) 1956. "Alchimista" egyoldalas, öntött Br emlékérem (42mm) T:2,2-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
11
 
Csóka Zsuzsa (1962-) 1995. "Albert Einstein" jelzett Ag emlékérem (46,36g/0.640/42,5mm) T:1 (PP)
1
30597.

Csóka Zsuzsa (1962-) 1995. "Albert Einstein" jelzett Ag emlékérem (46,36g/0.640/42,5mm) T:1 (PP)

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
EUR
,
34,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium Honfoglalás 896-1996" jelzett Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (11,90g/0.925/35mm) T:PP
1
30598.

Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium Honfoglalás 896-1996" jelzett Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (11,90g/0.925/35mm) T:PP

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1998. "Perczel Mór honvédtábornok / MÉE - A szabadságharc 150. évfordulójára - Az ozorai győztes" Br emlékérem (42,5mm) T:1
1
30599.

Csóka Zsuzsanna (1962-) 1998. "Perczel Mór honvédtábornok / MÉE - A szabadságharc 150. évfordulójára - Az ozorai győztes" Br emlékérem (42,5mm) T:1

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
4
 
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1943. "Semmelweis Ignác 1818-65" kétoldalas, öntött Br plakett (71mm) T:1-,2
1
30600.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1943. "Semmelweis Ignác 1818-65" kétoldalas, öntött Br plakett (71mm) T:1-,2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1948. "Dr. Hőgyes Endre születésének 100. évfordulójára" Br emlékérem. "HŐGYES ENDRE / SZÜLETÉSE 100 ÉVF 1947" (70mm) T:1- / Hungary 1948. "100th Anniversary of the Birth of Endre Hőgyes" Br commemorative medallion. Sign.: Ferenc Csúcs (70mm) C:AU
1
30601.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1948. "Dr. Hőgyes Endre születésének 100. évfordulójára" Br emlékérem. "HŐGYES ENDRE / SZÜLETÉSE 100 ÉVF 1947" (70mm) T:1- / Hungary 1948. "100th Anniversary of the Birth of Endre Hőgyes" Br commemorative medallion. Sign.: Ferenc Csúcs (70mm) C:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1974. "Dr. Ákoshegyi Ferenc - A M. Numizmatikai Társ. 1949. óta tagja" Br emlékérem (86mm) T:2
1
30602.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1974. "Dr. Ákoshegyi Ferenc - A M. Numizmatikai Társ. 1949. óta tagja" Br emlékérem (86mm) T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
2
 
E. Lakatos Aranka (1952-) 1992. "Prof. Záborszky Zoltán / 70" Br emlékérem (42,5mm) T:2
1
30603.

E. Lakatos Aranka (1952-) 1992. "Prof. Záborszky Zoltán / 70" Br emlékérem (42,5mm) T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Edvi Illés György (1911-) 1941. "Atyja 15 éves professorságának emlékére. Prof. Atzél Elemér, A Magyar Gyógyszerészek" Br plakett (60mm) T:1-,2
1
30604.

Edvi Illés György (1911-) 1941. "Atyja 15 éves professorságának emlékére. Prof. Atzél Elemér, A Magyar Gyógyszerészek" Br plakett (60mm) T:1-,2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Edvi Illés György (1911-) 1942. "Pannonia 1917-1942 Bélyeg Egyesület / Dr. Bartal Andornak szeretettel a hálás Pannonia 1950" Br plakett díszdobozban. Szign.: Sz.I. - E.I.Gy. (71x111mm) T:2
1
30605.

Edvi Illés György (1911-) 1942. "Pannonia 1917-1942 Bélyeg Egyesület / Dr. Bartal Andornak szeretettel a hálás Pannonia 1950" Br plakett díszdobozban. Szign.: Sz.I. - E.I.Gy. (71x111mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
EUR
,
17,19
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Anton Fabris (1792-1865) 1859. "Kazinczy Ferenc emlékérem" Br emlékérem. "KAZINCZY FERENCZ SZÜL OCT 27 1759 / A MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA OCT 27 1859" (50mm) T:2-, ph.,ü.
1
30606.

Anton Fabris (1792-1865) 1859. "Kazinczy Ferenc emlékérem" Br emlékérem. "KAZINCZY FERENCZ SZÜL OCT 27 1759 / A MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA OCT 27 1859" (50mm) T:2-, ph.,ü.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse