Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 233
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2229685
17377
380
Vöő Gabriella: Szaván fogjuk. Erdélyi magyar szólások. Székelyudvarhely, 1999., Erdélyi Gondolat. Kiadói papírkötés. 2233459
17378
380
Szigethy Éva: Bözsike, a szegedi masamód. Bp., é.n. Duna. Kiadói kartonálásban
2253693
17379
380
Tagore, a misztikus költő. Szerk. és a főszöveget írta: Ubornyák Katalin. Bp.,2004, Ursus Libri. Fekete-fehér szövegközti képekkel és színes képtáblákkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, benne tollas aláhúzásokkal. 2207342
17380
380
Szathmáry József - Liska Jenő: Becsületügyi szabályok. H.n., 1926, A "Hungaria" Magyar Technikusok Egyesülete. Papírborításban, 43p.
2249515
17381
380
Idézetek Mao Ce-Tung elnöktől. Peking, 1968, Idegen Nyelvű Könyvek Kiadója. Kiadói műbőr borításban. 2253050
17382
380
Veres Péter: Parasztsors. Magyar sors. H.n, é.n., Magyar Élet. Kiadói papír kötésben.
2232678
17383
380
Heltai Jenő: Az ezerkettedik éjszaka. Mesejáték. Fáy Dezső festőművész huszonegy illusztrációjával. (Bp.) 1939. Athenaeum. 193 l. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben.
2255801
17384
380
2200
Lehne: Elfelejtve, Müller leány. Bp., Világirodalom-Kiadás. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
996638
17385
380
2253509
17386
380
Markó Béla: Költők koszorúja. Csíkszereda, 2002., Pallas-Akadémiai Kiadó. Haller József illusztrációival. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Dedikált.
2216937
17387
380
Pettkó-Szandtner Tibor: A magyar kocsizás. Bp., 1984, Múzsák. 1931-es kiadás reprint kiadása. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, kissé dohos. 2255771
17388
380
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF