Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 233

Varga-Móricz Ida: Heten voltunk. Bp., é.n., Petőfi Irodalmi Múzeum és Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papírkötésben, szerző által dedikált.
17413.

Rufpreis:
1 200 HUF

Jean Effel: A kisangyal. Rajzsorozat. Fordította: Bíró Lívia. Bp., é.n., Kisipari Szövetkezeti Kiadóvállalat. Kiadói félvászon kötésben.
17414.

Rufpreis:
1 000 HUF
13

Korniss Péter: Vörös felhő földjén. Észak-amerikai indiánok között. Robert D. Miewald bevezetőjével. Ford.: Barabás András. Bp.,1982., Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.
17415.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nyirő József: Mádéfalvi veszedelem. Bp., én. Révai. halina kötésben + Kós Károly: Varju nemzetség. Bp., Szépirodalmi Egészvászon kötés, papír védőborítóval
17416.

Rufpreis:
800 HUF

17417.

Rufpreis:
3 000 HUF

17418.

Rufpreis:
1 600 HUF

17419.

Rufpreis:
1 600 HUF

17420.

Rufpreis:
800 HUF

Shakspere összes színművei I-VI. köt.: I-II. köt.: Shakspere tragédiái I-II., III-IV. köt.: Shakspere történeti színművei. I-II., V. köt.: Shakspere vígjátékai. VI. köt.: Shakspere regényes színművei. Sajtó alá rendezte, az életrajzot és tanulmányokat írta: Dr. Voinovich Géza. Bp., 1902, Franklin-Társulat. Javított kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kis kopásnyomokkal, a II. kötet elülső tábláján apró ütődéssel, névbélyegzőkkel, egyébként jó állapotban.
17421.

Rufpreis:
2 800 HUF
38

17422.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szász Károly kisebb költeményei I-II. köt. Bp., 1883, Franklin, 1 (címkép) t.+VII+399; VII+423+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott, foltos borítóval.
17423.

Rufpreis:
1 200 HUF

Varga István: A reklám. Bp., 1960., Közgazdasági és Jogi kiadó. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben.
17424.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF