Bodor Ferenc (szerk.): Nomád nemzedék. Ifjúság és népművészet Magyarországon 1970-1980. Bp., 1981, Népművelési Intézet. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban. + Zelnik József: Negyven év után. H.n., 2012, Magyar Művészeti Akadémia. Kiadói kartonált kötésben, jó állapotban.
Révész Béla: Ady Endre összes levelei Lédához és a nagy regény teljes története. Fényképek, facsimilék számos reprodukciójával. Bp., 1942, Szerzői kiadás, 608 p.+13 t. Kiadói félvászon-kötésben, kisebb kopásnyomoktól eltekintve jó állapotban.
Salvador Dalí-François Rabelais-Faludy György: Pantagruel. Részletek a középkori francia vidámságok könyvéből. Ford.: Faludy György. A borító, az előzékek és a könyv illusztrációi: Salvador Dalí munkái. Faludy Tárlata. Bp.,2001., Glória. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Babits Emlékkönyv. Szerk.: Illyés Gyula. A Babits-bibliográfiát összeáll.: Sárkány Oszkár. Bp., 1941., Nyugat, (Hungária-ny.), 311+1 p.+16 (fekete-fehér) t. Kiadói javított kötésű félvászon-kötésben, kopott borítóval, hiányzó elülső szennylappal, az elülső kötéstáblán címkével. Benne számos neves író munkájával, közte: Szabó Lőrinc, Szerb Antal, Tamási Áron, Márai Sándor, Móricz Zsigmond, Weöres Sándor, Illyés Gyula, Radnóti Miklós, Szép Ernő és mások. Számozott (2000/962.) példányban.
A Magyar Közalkalmazottak Almanachja. Előszó: Fejér Ottó. Bp.,1937., Magyar Közalkalmazottak Almanachja, 192+864(háromhasábos számozás)+107 p. (arcképcsarnok.) Kiadói aranyozott félvászon-kötésben, kopottas állapotban.
Balázs Béla: Halálesztetika. Bp., é.n. Deutsch Zsigmond és Társa. Kiadói papírborításban, borító ragasztva, szakadt, hiányos állapotban, gerinc nélkül, tulajdonosi névbejegyzéssel.
Florenz, Karl: Japanische Dichtungen. Weissaster. Ein romantisches Epos nebst anderen Gedichten. Leipzig - Tokyo, 1898, C. F. Amelang's Verlag - Hasegawa. Táblanyomatos könyv, krepp-papír lapokkal, karton védőborítókkal, jó állapotban. / Block book with crepe paper pages, hardcover, in good condition.
Florenz, Karl: Dichtergrüsse aus dem Osten. Japanische Dichtungen. Leipzig - Tokyo, s. d., C. F. Amelang's Verlag - Hasegawa. Bán Willy (?-1945) filatéliai szakíró érdekes ajándékozási soraival (1918). Táblanyomatos könyv, krepp-papír lapokkal, kopott karton védőborítókkal, jó állapotban. / Block book with crepe paper pages, a slightly worn-out hardcover, in good condition.
Esther Jungreis Rebecen: Elhivatott élet. A múlt örök érvényű tanulságai egy jobb élethez. Ford.: Pető Márk, és Vince Eszter. Bp.,2004,Vincze. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.