Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 233
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2253391
17365
380
Móricz Zsigmond 2 műve: Kapitalista a tanyán. Fáy Dezső illusztrációival. Nemzeti Könyvtár 67. Bp., én., Stádium. Kiadói papírkötés, foltos, kopott borítóval.; Rózsa Sándor. Magyar népkönyvtár I. évf. 1. sz. Bp., 1947., Légrády-ny. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
2255774
17366
380
2200
Garay János válogatott költeményei. Remekírók Képes Könyvtára. Bp., Lampel Róbert. Kiadói szecessziós festett, Leszik-féle egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban. 2230040
17367
380
2255812
17368
380
A. Conan Doyle: A fehér csapat I-II. Bp., Légrády Testvérek. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban. 2248812
17369
380
Dr. Drucker György: A nemzetközi szervezetek. A Nemzetközi organizáció kialakulása. Bp., 1933, Magyar Külügyi Társaság. Félvászon kötésben, volt könyvtári példány.
2253061
17370
380
Fagyöngy. Bp., 1937, Révai. Kiadói halina kötés, 7089. számozott példány, nyomtatott aláírásokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel, jó állapotban. 2253313
17371
380
Babirák Hajnalka: Magyar-georgiai irodalmi kapcsolatok. H.n., 1997, Windsor. Szerző által dedikált, kiadói papír kötésben. 2232673
17372
380
Márai Sándor: Vendégjáték Bolzanoban. Első kiadás! Bp.,é.n.,Révai. Kiadói egészvászon-kötés 2248760
17373
380
Ágoston Ede: Fény és árnyék. Los Angeles, é.n., k.n. Emigráns kiadás, szerző által dedikált. Kiadói papír kötésben.
2248789
17374
380
Tocsek Helén: A bujdosó fia. Bp., 1892, Méhner Vilmos. Tulajdonosi névbejegyzéssel, ragasztással. Kiadói egészvászon kötésben.
2232643
17375
380
Kunszt György: Feljegyzések a hagyomány jövőjéhez. Dedikált! Tata 1995. Allé. Kiadói papírkötésben. 2256202
17376
380
Bálint Endre: Életrajzi törmelékek. Bp.,1984,Magvető. Kiadói papírkötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF