https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 233

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Névy László: Az Írásművek elmélete vagyis az Irály-, költészet és szónoklat kézikönyve.  Bp., 1887.  Eggenberger javított félvászon kötésben .
1
17437.

Névy László: Az Írásművek elmélete vagyis az Irály-, költészet és szónoklat kézikönyve. Bp., 1887. Eggenberger javított félvászon kötésben .

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bitó László: Ábrahám és Izsák. Biblia-regény. Ford.: Rakovszky Zsuzsa. Bp., 2000., Argumentum. Kiadói papírkötés. A szerző, Bitó László (1934-) által dedikált.
1
18500.

Bitó László: Ábrahám és Izsák. Biblia-regény. Ford.: Rakovszky Zsuzsa. Bp., 2000., Argumentum. Kiadói papírkötés. A szerző, Bitó László (1934-) által dedikált.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bitó László: A névtelen evangéliuma. Amely minden népet feloldoz az isten gyilkosság förtelmes bűne alól. Bp., 2011., Argumentum. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés, hullámos lapokkal. A szerző, Bitó László (1934-) által dedikált.
1
18501.

Bitó László: A névtelen evangéliuma. Amely minden népet feloldoz az isten gyilkosság förtelmes bűne alól. Bp., 2011., Argumentum. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés, hullámos lapokkal. A szerző, Bitó László (1934-) által dedikált.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ady Endre: Vallomások és tanulmányok. Magyar és külföldi irodalom. Ady Endre összes művei III. köt. Bp., 1944, Athenaeum. Kiadói félvászon kötés,
1
18502.

Ady Endre: Vallomások és tanulmányok. Magyar és külföldi irodalom. Ady Endre összes művei III. köt. Bp., 1944, Athenaeum. Kiadói félvászon kötés,

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Oszlánczi Kata: A Vízkeletiek. Bp., 1996, Kerekes Katolikus Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.
1
18503.

Oszlánczi Kata: A Vízkeletiek. Bp., 1996, Kerekes Katolikus Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
I. Benedek Irén: Székelyvér. A Nemzeti Könyvtár 60. száma. Bp., Stádium Sajtóvállalat Rt. Papírkötés.
1
18504.

I. Benedek Irén: Székelyvér. A Nemzeti Könyvtár 60. száma. Bp., Stádium Sajtóvállalat Rt. Papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Kabos Ede: Mária látogatói. Kabos Ede munkái. Bp.,1910, Pallas, 282+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
1
18505.

Kabos Ede: Mária látogatói. Kabos Ede munkái. Bp.,1910, Pallas, 282+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tamási Áron: Zöld ág. Bp., 1948, Révai. Átkötött félvászon-kötés.
1
18507.

Tamási Áron: Zöld ág. Bp., 1948, Révai. Átkötött félvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kántor Lajos-Láng Gusztáv: Romániai magyar irodalom 1944-1970. Bukarest, Kriterion, 1973. Félvászon kötés papírborítóval.
1
18508.

Kántor Lajos-Láng Gusztáv: Romániai magyar irodalom 1944-1970. Bukarest, Kriterion, 1973. Félvászon kötés papírborítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vadas Zsuzsa: Tuti dilik. Bp., 2007, Sanoma Budapest. Kiadói papírkötés. Szerző által dedikált.
1
18509.

Vadas Zsuzsa: Tuti dilik. Bp., 2007, Sanoma Budapest. Kiadói papírkötés. Szerző által dedikált.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Petur László: Ikárusz szárnyain. Köpeczi Bócz István rajzaival. Bp., 1962, Móra Ferenc Könyvkiadó. Félvászon-kötés.
1
18510.

Petur László: Ikárusz szárnyain. Köpeczi Bócz István rajzaival. Bp., 1962, Móra Ferenc Könyvkiadó. Félvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szederkényi Ervin (szerk.): Weöres Sándor 70. születésnapjára. Pécs, 1983. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
1
18513.

Szederkényi Ervin (szerk.): Weöres Sándor 70. születésnapjára. Pécs, 1983. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse