Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 233

Dinnyés József: Dalaim könyve. Dedikált. Bp., 1989. Eötvös. Kiadói papírkötés
17401.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Tóth Tihamér: Ne igyál! Levelek diákjaimhoz. Bp., é.n. Szerzői. Kiadói papírkötésben
17402.

Rufpreis:
1 600 HUF

Farkas Károly: Aranykalászok. Költemények. Hódmezővásárhely,1925., Roth Antal, 96 p. Kiadói szakadozott papírkötésben.
17403.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fried István: Jókai Mórról másképpen. Bp., 2015, Lucidus (Kisebbségkutatás könyvek). Papírkötésben, jó állapotban.
17404.

Rufpreis:
800 HUF

17405.

Rufpreis:
1 400 HUF

17406.

Rufpreis:
800 HUF

Shakspere összes színművei III.: Shakspere történeti színművei. I. köt. Bp., 1902., Franklin. Kiadói szecessziós aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott borítóval. "Gróf Széchényi Emil Könyvtára" címeres bélyegzéssel.
17407.

Rufpreis:
1 000 HUF

17408.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csanád Béla: Boldog ünnepet, hazám. Új versek és himnuszfordítások. H.n., é.n., Jel kiadó. Kiadói papírkötés. A szerző, Csanád Béla (1926-1996) pap, költő, tanár által dedikált és dátumozott! Tartalmazza többek közt "Hol vagy István király" és "Székely sorsballada" c, verseket. Kiadói papírkötés.
17409.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

[Jámbor Pál (1821-1897]: Hiador költői művei. Szabadka, 1863, Obláth Leo-ny.,(Prága, Haase Gottlieb-ny.), 296 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, foltos lapokkal.
17410.

Rufpreis:
1 200 HUF

Csokonai Vitéz Mihály: A lélek halhatatlansága. Karácsony Sándor bevezető tanulmányával. A fametszetű borító Szoboszlai Mata János munkája. Debrecen, 1940., Exodus,(Nagy Károly-ny.), 79+1 p. Kiadói illusztrált papírkötésben, a borítón egy sarkán hiánnyal.
17411.

Rufpreis:
1 200 HUF

Molnár Ferenc: A gőzoszlop. Bp.,é.n.,Franklin, 126 p. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17412.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF