Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 233

18582.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Käfer István: Az egyetemi nyomda négyszáz éve (1577-1977). Bp., 1977, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés papírborítóval.
18583.

Rufpreis:
1 000 HUF

Monumenta literarum. A világirodalom kisebb remekművei legkiválóbb műfordítóink új fordításaiban. Szerk.: Király György. 1. sorozat. Bp., 1982, Magvető. Az 1921-1922. évi kiadás (Gyoma, Kner) hasonmás kiadása. Papírkötésben,  5 db
18584.

Rufpreis:
1 800 HUF

18586.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Benedek Marcell (szerk.): Irodalmi lexikon. Budapest , 1927, Győző Andor Kiadása. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben
18587.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Kaljánamalla. Anangaranga, avagy a szerelmi játékok istenének színpada. Ford. Wojtilla Gyula. Würtz Ádám illusztrációival. Bp., 1986, Medicina Könyvkiadó.+ Muhammad an-Nefzawi: Az illatos kert. Erotikus kiadvány. Fordította: Kiss Imre. Töreky Ferenc illusztrációival. Bp., 1983, Medicina. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
18588.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Bölöni György: Az igazi Ady. Bp.,1955, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
18590.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Szabó Dezső: Az egész látóhatár I-II. kötet. Bp., 1939, Magyar Élet. Kiadói félvászon kötés, a II. kötet néhány lapszélén folttal, a III. kötet hiányzik. Első kiadás.
18591.

Rufpreis:
1 000 HUF

Révai Nagy Lexikona I-XIX.+XXI. kötet. Bp.-Szekszárd, 1989-1996, Szépirodalmi Kiadó-Babits Könyvkiadó. Hasonmás kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. A XX. kötet hiányzik. Jó állapotban.
18592.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

18593.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

18594.

Rufpreis:
1 000 HUF

Psota Irén: Szerelmeim, szerelmeim és a tanúk. Bp., 1988, Iris, 189 p. Kiadói papírkötés.+Barabás Tamás: Mezei Mária. Bp.,1988,Officina Nova. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18595.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF