https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 233

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Révai nagy lexikona. 1-5. köt. Bp., 1992-1994, Babits. Hasonmás kiadás. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban. + Révai Új Lexikona. Szekszárd, 1996, Babits. Vászonkötésben, jó állapotban.
1
18597.

Révai nagy lexikona. 1-5. köt. Bp., 1992-1994, Babits. Hasonmás kiadás. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban. + Révai Új Lexikona. Szekszárd, 1996, Babits. Vászonkötésben, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Babits Mihály: Halálfiai I-II. kötet. Babits Mihály Összegyűjtött Munkái IV-V. kötet. Bp., , Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, az I. kötet gerincén sérüléssel, belül jó állapotban.
1
18598.

Babits Mihály: Halálfiai I-II. kötet. Babits Mihály Összegyűjtött Munkái IV-V. kötet. Bp., , Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, az I. kötet gerincén sérüléssel, belül jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Jókai Mór művei sorozat 41 kötete. (1-6,8-12,16-17,19-20,23-36,38-40,42-50 kötetek. Hiányzik: 7,13-15,18,21-22,37,41 kötetek.) Bp.,1907-1911, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott, festett szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopott borítókkal, gerincekkel, 19.-20.,23-24. kötetek alsó lapszélei foltosak, hullámosak.
1
18599.

Jókai Mór művei sorozat 41 kötete. (1-6,8-12,16-17,19-20,23-36,38-40,42-50 kötetek. Hiányzik: 7,13-15,18,21-22,37,41 kötetek.) Bp.,1907-1911, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott, festett szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopott borítókkal, gerincekkel, 19.-20.,23-24. kötetek alsó lapszélei foltosak, hullámosak.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Cervantes, Miguel de: L'ingénieux chevalier Don Quixote de la Manche. 1-4. köt. Párizs, 1821, Th. Desoer. Az 1-2. és a 3-4. kötet egybekötve, kihajtható térképmelléklettel, a könyvek elején fametszetekkel. Kopott kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban. /  Cervantes, Miguel de: L'ingénieux chevalier Don Quixote de la Manche. Vol. 1-4. Paris, 1821, Th. Desoer. The 1-2. and the 3-4. volumes are bound together, with a map and woodcuts at the beginning of each volume. In a bit worn out paperboard binding, otherwise in good condition.
1
18600.

Cervantes, Miguel de: L'ingénieux chevalier Don Quixote de la Manche. 1-4. köt. Párizs, 1821, Th. Desoer. Az 1-2. és a 3-4. kötet egybekötve, kihajtható térképmelléklettel, a könyvek elején fametszetekkel. Kopott kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban. / Cervantes, Miguel de: L'ingénieux chevalier Don Quixote de la Manche. Vol. 1-4. Paris, 1821, Th. Desoer. The 1-2. and the 3-4. volumes are bound together, with a map and woodcuts at the beginning of each volume. In a bit worn out paperboard binding, otherwise in good condition.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
EUR
,
125,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Shakspere összes színművei I-III. kötet. Bp.,é.n., Franklin-Társulat. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papír védőborító szakadozott, foltos, ezt leszámítva alapvetően jó állapotban.
1
18603.

Shakspere összes színművei I-III. kötet. Bp.,é.n., Franklin-Társulat. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papír védőborító szakadozott, foltos, ezt leszámítva alapvetően jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szentmihályiné Szabó Mária: Magvetők. Bp.,1943,Singer és Wolfner. Kiadói félvászon-kötés.
1
18604.

Szentmihályiné Szabó Mária: Magvetők. Bp.,1943,Singer és Wolfner. Kiadói félvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Újszászy Kálmán emlékkönyv. Szerk.: Balassa Iván, Kováts Dániel, Szentimrei Mihály. Szoboszlay András rajzaival. Bp.-Sárospatak, 1996, Szabad Tér. Kiadói aranyozott műbőr kötés, jó állapotban.  Ifj. Ujszászy Kálmán általi ajándékozási sorokkal, dátumozva.
1
18605.

Újszászy Kálmán emlékkönyv. Szerk.: Balassa Iván, Kováts Dániel, Szentimrei Mihály. Szoboszlay András rajzaival. Bp.-Sárospatak, 1996, Szabad Tér. Kiadói aranyozott műbőr kötés, jó állapotban. Ifj. Ujszászy Kálmán általi ajándékozási sorokkal, dátumozva.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Szilágyi Sándor: Lavotta János. A kor és az ember. Bp., é.n., Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kis sérüléssel
1
18606.

Szilágyi Sándor: Lavotta János. A kor és az ember. Bp., é.n., Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kis sérüléssel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Földes-Papp Károly: A megismerés tragikuma. Philosophia. M. Kir. Horthy Miklós Tudományegyetem Filozófiai Intézetének Közleményei 2. Bp.-Szeged, 1941, Sylvester Rt-ny. Kiadói papírkötés.
1
18607.

Földes-Papp Károly: A megismerés tragikuma. Philosophia. M. Kir. Horthy Miklós Tudományegyetem Filozófiai Intézetének Közleményei 2. Bp.-Szeged, 1941, Sylvester Rt-ny. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Pintér Jenő: A magyar irodalom története I. (Bessenyei György fellépésétől Kazinczy Ferenc haláláig. ) Budapest, 1913, Szerzői,. Első kiadás, Aranyozott gerincű félvászon kötésben.
1
18608.

Pintér Jenő: A magyar irodalom története I. (Bessenyei György fellépésétől Kazinczy Ferenc haláláig. ) Budapest, 1913, Szerzői,. Első kiadás, Aranyozott gerincű félvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
0
 
E.E. Kisch:Kalandozások öt világrészben Bp., 1954. Szépirodalmi Félvászon kötésben
1
18609.

E.E. Kisch:Kalandozások öt világrészben Bp., 1954. Szépirodalmi Félvászon kötésben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ady Endre összes versei. Bp., é. n., Athenaeum, 1047 p. Átkötött kissé kopott egészvászon-kötés, foltos, hullámos lapokkal.
1
18610.

Ady Endre összes versei. Bp., é. n., Athenaeum, 1047 p. Átkötött kissé kopott egészvászon-kötés, foltos, hullámos lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse