Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 233

18554.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

18555.

Rufpreis:
2 800 HUF

18556.

Rufpreis:
1 000 HUF

18557.

Rufpreis:
800 HUF

Fekete István: Kittenberber Kálmán élete. Bp., én., Nesztor. Kiadói papírkötés.
18558.

Rufpreis:
1 000 HUF

Deák Ferenc: Betű és rajz. 1988, Bukarest, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés védőborítóval.
18559.

Rufpreis:
2 000 HUF

18560.

Rufpreis:
3 000 HUF

A magyar öntudat kistükre. Bp., 1943., Felső Kereskedelmi Iskolai Tanárok Nemzeti Szövetségének Kiadása. Kiadói papírkötésben, kissé szakadozott borítószélekkel.
18562.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sinka István: Hontalanok útján. Versek. Bp., 1943, Magyar Élet. Félvászon-kötés.
18564.

Rufpreis:
1 000 HUF

Michael Ende: A végtelen történet. Fordította: Hárs Ernő. Bp.,1986, Árkádia. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói papírkötésben, enyhén sérült, borító foltos
18566.

Rufpreis:
1 000 HUF

18567.

Rufpreis:
1 000 HUF

Veres Péter: Szűk esztendő. Bp., 1942., Magyar Élet. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott gerinccel.
18568.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF