Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 233

Márk vitéz. Román népballadák. Szerk.: Faragó József. Kiss Jenő fordítása. Bukarest, 1974, Kriterion. Egészvászon-kötés, szép állapotban.
18569.

Rufpreis:
1 000 HUF

Három testvér, kilenc sárkány. Román fantasztikus balladák. Szerk.: Faragó József. Kiss Jenő fordítása. Bukarest, 1976, Kriterion. Egészvászon kötésben, kissé foltos borítóval, de egyébként jó állapotban.
18570.

Rufpreis:
1 000 HUF

18571.

Rufpreis:
800 HUF

18572.

Rufpreis:
1 000 HUF

18573.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

18574.

Rufpreis:
2 000 HUF

18576.

Rufpreis:
1 400 HUF

18577.

Rufpreis:
1 000 HUF

18578.

Rufpreis:
1 000 HUF

18579.

Rufpreis:
1 000 HUF

18580.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lukianosz összes művei. I-II. köt. Fordították többen. Bibliotheca Classica. Bp., 1974., Magyar Helikon. Kiadói nyl-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban. Számozott (1500/1282.) példány.
18581.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF