Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 233

18529.

Rufpreis:
1 000 HUF

18530.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kovách Géza: Szamártövisek. Útszéli virágok. Bp.,(1940), Szerzői kiadás, (Ifj. Kellner Ernő-ny.) Kiadói papírkötés, az elülső borító alsó sarkán hiánnyal.
18531.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

18532.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Nagy Endre: Hajnali beszélgetések Lukits Miklóssal. Bp.,én.,Genius, (Kunossy-ny.), 157+3 p. Első kiadás! Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, volt könyvtári példány.
18533.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Dóczi Lajos: Csók. Vigjáték négy felvonásban. Dóczi Lajos munkái I. kötet. Bp., é.n., Wodianer F. és Fiai (Lampel Róbert). Hatodik kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált Gottermayer N.-féle egészvászon-kötésben, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, hiányzó elülső előzéklappal.
18534.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

18535.

Rufpreis:
1 000 HUF

18536.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

18537.

Rufpreis:
800 HUF

18538.

Rufpreis:
1 200 HUF

18539.

Rufpreis:
4 000 HUF

18540.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF