Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 233
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2180370
17353
380
2252885
17354
380
Kabdebó Tamás: Érettségi. Bp., 2000. Epl. KIadói papírkötésben.
2215886
17355
380
2222639
17356
380
Lévai Jenő: A hősök hőse. Bajcsy-Zsilinszky Endre a demokrácia vértanúja. Bp., 1945, Müller Károly. Kiadói papír borításban, kopottas állapotban. 2253155
17357
380
Fodor András: Hazafelé. Bp., 1955 Magvető. Kiadói papírborítóval, csak 1150 pld. A költő első megjelent verseskötete!
2253865
17358
380
Paolo Mantegazza: A munka öröme és dicsősége. Ifjaink számára a nagy Mantegazza (Paolo) után írta Dr. Kerékgyártó Elek. Bp., én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Kiadói illusztrált, festett, egészvászon kötés. 2253732
17359
380
Le Bon Gustave: Uj idők pszichologiája. Fordította: Dr. Strém Géza. H.n., é.n, Révai. Kiadói papír kötésben. 2256284
17360
380
900
2 db könyv Babits Mihályról: Pók Lajos: Babits Mihály alkotásai és vallomásai tükrében. Arcok és vallomások. + Babits Mihály, Fotótéka sorozat. Bp., 1967-1983, Szépirodalmi-Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói papírkötésekben.
2256219
17361
380
Sorsod művészete 2. Gérecz Attila versei és utóélete. Szerk.: Kárpáti Kamil. Gustave Doré illusztrációival. Bp., 2006., Stádium. Kiadói kartonált papírkötés.
2223994
17362
380
Bazsó Gábor: Egyenes Kiesés. Szerzői kiadás. Miskolc, 2011., Könyvműhely-Z-Pres. Kiadói papírkötés. Megjelent 100 példányban. Dedikált. 2253889
17363
380
Fehér Jenő: Időjós állatok és növények. Bp., 1943., (Athenaeum-ny.), 140+2 p. Szövegközti fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. A szerző által dedikált. 2253514
17364
380
Markó Árpád: Magyarország hadtörténete. Az utószó Tóth Gyula és Vargyai Gyula hadtörténészek munkája. Bp., (1994), Aqua, 296 p.+3 t. Kiadói papírkötés, reprint kiadás. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF