Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 233

17353.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kabdebó Tamás: Érettségi. Bp., 2000. Epl. KIadói papírkötésben.
17354.

Rufpreis:
1 000 HUF

17355.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lévai Jenő: A hősök hőse. Bajcsy-Zsilinszky Endre a demokrácia vértanúja. Bp., 1945, Müller Károly. Kiadói papír borításban, kopottas állapotban.
17356.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fodor András: Hazafelé. Bp., 1955 Magvető. Kiadói papírborítóval, csak 1150 pld. A költő első megjelent verseskötete!
17357.

Rufpreis:
1 000 HUF

Paolo Mantegazza: A munka öröme és dicsősége. Ifjaink számára a nagy Mantegazza (Paolo) után írta Dr. Kerékgyártó Elek. Bp., én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Kiadói illusztrált, festett, egészvászon kötés.
17358.

Rufpreis:
1 200 HUF

Le Bon Gustave: Uj idők pszichologiája. Fordította: Dr. Strém Géza. H.n., é.n, Révai. Kiadói papír kötésben.
17359.

Rufpreis:
1 200 HUF

2 db könyv Babits Mihályról: Pók Lajos: Babits Mihály alkotásai és vallomásai tükrében. Arcok és vallomások. + Babits Mihály, Fotótéka sorozat. Bp., 1967-1983, Szépirodalmi-Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói papírkötésekben.
17360.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Sorsod művészete 2. Gérecz Attila versei és utóélete. Szerk.: Kárpáti Kamil. Gustave Doré illusztrációival. Bp., 2006., Stádium. Kiadói kartonált papírkötés.
17361.

Rufpreis:
800 HUF

Bazsó Gábor: Egyenes Kiesés. Szerzői kiadás. Miskolc, 2011., Könyvműhely-Z-Pres. Kiadói papírkötés. Megjelent 100 példányban. Dedikált.
17362.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fehér Jenő: Időjós állatok és növények. Bp., 1943., (Athenaeum-ny.), 140+2 p. Szövegközti fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. A szerző által dedikált.
17363.

Rufpreis:
2 000 HUF

Markó Árpád: Magyarország hadtörténete. Az utószó Tóth Gyula és Vargyai Gyula hadtörténészek munkája. Bp., (1994), Aqua, 296 p.+3 t. Kiadói papírkötés, reprint kiadás.
17364.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF