Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 239

A gerle 13 útja. Bánhídi Antal útinaplója. 82 képpel és 2 térképpel. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Aranyozott egészvászon-kötés, nagyon szép állapotban.
15120.

Rufpreis:
3 000 HUF

Henry S. Landor: Utazás a rejtelmes Tibetben. Átdolgozta Tábori Kornél. Bp., é.n., Tolnai. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, szép állapotban.
15121.

Rufpreis:
3 000 HUF

Sven Hedin: Ma Csung-Jin menekülése. 67 képpel. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, szép állapotban.
15122.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sven Hedin: A selyem útja. I-II. kötet. 61 képpel. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp. é.n. Franklin. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, apró folttal a fedőlapon egyébként jó állapotban.
15123.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Cholnoky Jenő: A sivatag. 46 képpel és 22 ábrával. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Aranyozott egészvászon-kötésben.
15124.

Rufpreis:
2 000 HUF
21

Dr. Falk Zsigmond: Budapesttől San-Franciscoig. Bp.,1895, Deutsch Zsigmond és Társa. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, festett lapélekkel.
15125.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szavójai Lajos Amádé: Az "Észak csillaga". Az Északi sarkitengeren 1899-1900. I-II. kötet. Fordította: Dr. Darvai Móric. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai. Rt.) Fekete-fehér fotókkal, térképekkel illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, nagyon szép állapotban.
15126.

Rufpreis:
4 000 HUF

Schwarcz Gyula: A budapesti társaság. Bp., 1886, Pallas, XXIII+571 p. Korabeli félbőr-kötésben, ,,Tisztviselőtelepi Casino Könyvtárából."   Okolicsányi Gyula (1852-1932) a Tisztviselőtelepi Casino későbbi elnökének ajándékozási soraival a Tisztviselőtelepi Casino részére.
15127.

Rufpreis:
5 000 HUF
14

15128.

Rufpreis:
800 HUF

15129.

Rufpreis:
800 HUF

Biczó Zalán: A Győri Ítélőtábla története. Győr, 2007, Győri Ítélőtábla.
15130.

Rufpreis:
1 000 HUF

15131.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF