Kruzslicz István Gábor-Máyer Jenő: Hódmezővásárhely régi képes levelezőlapokon. Második javított, bővített kiadás. Bp., 2003, Máyer Nyomda és Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben.
Baja múltja képekben. Az 1840-es tűzvésztől a II. világháború végéig. Magyar, angol és német nyelvű szövegek. Baja, 2012, Foto Reklámstúdió. Kiadói papírkötésben.
Kőszegfalviné Pajor Klára: Vas megye települései képes levelezőlapokon.Magyar, angol és német nyelvű szövegek. Szombathely, 1999, MG Kereskedelmi és Szolgáltató Bt. Kiadói kartonált papírkötésben.
Lovas Dániel: Élet a régi Kecskeméten. Hétköznapok és ünnepek a 20. század első felében, magángyűjteményekben, régi fotókon és képeslapokon. Kecskeméti Lapok Kft.-Magyar Múzsák. Kiadói kartonált papírkötésben.
Dunakömlődi fotóalbum. Képek Dunakömlőd életéből 1890-től. Magyar és német nyelvű szövegekkel. Dunakömlőd, 2002, Paksi Kulturális Egyesület. Kiadói kartonált papírkötésben.
Halász Gyula: Öt világrész magyar vándorai. Magyar fölfedezők Benyovszkytól napjainkig. Második, bővített kiadás arcképekkel, térképekkel. Bp., 1937, Grill Károly. Kiadói egészvászon-kötés.