Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 239
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2195254
15180
375
Books: Travelling, Local History
dr. Faragó Sándor: Mi lehet az igazság Hany Istók körül. Kapuvár, 1970. Rábaközi múzeum 35p. 2203230
15181
375
Dr. Rausch Zoltán: A jászkarajenői "Mira" forrásvizek ismertetése. Bp., 1933, Mira. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 2195275
15182
375
Romániai tájak. A Kárpátok. Bukarest, 1962. Meridián. Kiadói vászonkötésben, csak 750 pld!
2200971
15183
375
Baktay Ervin: A világ tetején I-II. kötet. Kőrösi Csoma Sándor nyomdokain Nyugati Tibetbe. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 144 p.+35 t.(fekete-fehér fotók.)+312 p.+24 t.(fekete-fehér fotók.)+2 t. (térképek.) Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban. 2194794
15184
375
Szabó Gyuláné-Takácsné Kamarell Alice: A múlt falai hordozzák a jövő ígéretét. A Kaposvári Kórház 170 éves története - egykori épületei, tevékenysége, meghatározó egyéniségei. Kaposvár,2016., Kaposi Mór Megyei Kórházért Alapítvány. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. 2193575
15185
375
Tóth Antal: A Pesti Vármegyeháza. Második, bővített kiadás. Bp., 1990, Pest Megyei Tanács. Kartonált papírkötésben.
2193552
15186
375
Kollin Ferenc: Budapesti üdvözlet. Benne térkép-melléklettel. Bp., 1983, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés sérül papírtokkal.
2198312
15187
375
Dr. Gáll Imre: A budapesti Duna-hidak. Bp., 1984, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
2204570
15188
375
Dr. Belky József: Törvényszéki Orvostan. Bp., 1895, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
2193474
15189
375
Féja Géza: Viharsarok. Az Alsó Tiszavidék földje és népe. Második kiadás. Szerk.: Sárközi György. Bp., Atheneum. Vászonkötés.
2176538
15190
375
Sády Erzsébet (szerk.): Egyszer volt... Győr vármegye és Győr szabad királyi város 1848-1920. H.n., 2013, Editor 21 kiadó, 672 p. Kiadói kartonálásban.
2193603
15191
375
Tarr László: A régi Váci utca regényes krónikája. Bp., 1984, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítval.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF