Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 239

dr. Faragó Sándor: Mi lehet az igazság Hany Istók körül. Kapuvár, 1970. Rábaközi múzeum 35p.
15180.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Rausch Zoltán: A jászkarajenői "Mira" forrásvizek ismertetése. Bp., 1933, Mira. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15181.

Rufpreis:
2 000 HUF

Romániai tájak. A Kárpátok. Bukarest, 1962. Meridián. Kiadói vászonkötésben, csak 750 pld!
15182.

Rufpreis:
1 800 HUF

Baktay Ervin: A világ tetején I-II. kötet. Kőrösi Csoma Sándor nyomdokain Nyugati Tibetbe. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 144 p.+35 t.(fekete-fehér fotók.)+312 p.+24 t.(fekete-fehér fotók.)+2 t. (térképek.) Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban.
15183.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szabó Gyuláné-Takácsné Kamarell Alice: A múlt falai hordozzák a jövő ígéretét. A Kaposvári Kórház 170 éves története - egykori épületei, tevékenysége, meghatározó egyéniségei. Kaposvár,2016., Kaposi Mór Megyei Kórházért Alapítvány. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
15184.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tóth Antal: A Pesti Vármegyeháza. Második, bővített kiadás. Bp., 1990, Pest Megyei Tanács. Kartonált papírkötésben.
15185.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kollin Ferenc: Budapesti üdvözlet. Benne térkép-melléklettel. Bp., 1983, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés sérül papírtokkal.
15186.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Gáll Imre: A budapesti Duna-hidak. Bp., 1984, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15187.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Belky József: Törvényszéki Orvostan. Bp., 1895, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
15188.

Rufpreis:
3 000 HUF

15189.

Rufpreis:
1 200 HUF

Sády Erzsébet (szerk.): Egyszer volt... Győr vármegye és Győr szabad királyi város 1848-1920. H.n., 2013, Editor 21 kiadó, 672 p. Kiadói kartonálásban.
15190.

Rufpreis:
2 800 HUF

Tarr László: A régi Váci utca regényes krónikája. Bp., 1984, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítval.
15191.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF