Pál-Antal Sándor: Székely önkormányzat-történet. Angol, német és román nyelvű összefoglalókkal. Marosvásárhely, 2002, Mentor. Kiadói kartonált papírkötésben.
5 db Esztergommal a kapcsolatos könyv: Csernyánszky Mária: Az esztergomi főszékesegyházi kincstár paramentumai 1933; Lepold Antal: Esztergom régi látképei 1944, Kollányi Ferenc: Esztergomi kanonokok. 1900; Tiszteletpéldány. Lepold Antal: Adatok az esztergomi főszékesegyházi kincstár történetéhez 1929. Változó, de általában jó állapotú papírkötésben
Illyefalvi I. Lajos: A székesfőváros múltja és jelene grafikus ábrázolásban. [Bp.], [1933], Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatala. Magyar-német kétnyelvű kiadás, számos érdekes grafikonnal, statisztikai ábrával. Vászonkötésben, intézményi bélyegzővel.
Szenger Ede: Mexico felvidéke. Élet és kórtani tekintetben. Kiadja tagjai számára: Magyar Orvosi Könyvkiadó-Társulat. Magyar Orvosi Könyvkiadó-Társulat Könyvtára XXXII. köt. Bp.,1877,Franklin-Társulat, X+2+220 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérülésnyommal.