Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 239
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2201397
15096
375
Books: Travelling, Local History
Kiss Gábor: Erdélyi várak, várkastélyok. 2. változatlan kiadás. Bp, 1990, Panoráma. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban, fekete-fehér fotókkal. 2201541
15097
375
Fredrik Böök: A gazdag és a szegény Svédország. Fordította: Halász Gyula. 18 képpel, 3 térképpel. Bp., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötésben.
2203528
15098
375
2203732
15099
375
Elek György: Üdvözlet Karczagról! (Karcagi képeslapok 1897-1945). Karcag, 1997, Karcagi Nyomda Kft. Kiadói papírkötésben. 2203802
15100
375
Labádi Lajos-Szatmári Imre: Szentes régi képes levelezőlapokon. Szeged, 2001, Grimm. Kiadói kartonált papírkötésben.
2199907
15101
375
[Mittelholzer, Walter (1894-1937)] Mittelholzer: Repülőgépen az Északi Sark felé. Ford.: Dr. Prochaska Ferenc. Kiegészíti: Dr. Cholnoky Jenő: A Spitzbergák földrajzi képe. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., 1926, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 185+1 p. Fekete-fehér fotókkal, 1 db térképpel. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon kötésben, borítója enyhén kopottas állapotban. 2200164
15102
375
2200206
15103
375
Ila Bálint: Gömör megye I. A megye története 1773-ig. Bp., 1976, Akadémia. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóban.
2203584
15104
375
Szedrey István-Rácz István (szerk.): Debrecen története I.-II. kötet. 1693, ill., 1693-1849. Debrecen, 1981/1984, Debrecen Megyei Városi Tanács V. B. Kiadói egészvászon-kötésben papír fedőborítóval. Szép állapotban.
2203670
15105
375
Szabó András: Mezőtúri képeskönyv. Magyar és német nyelvű szövegekkel. Kiadói kartonált papírkötésben. 1998, Mezőtúr Város Önkormányzata.
2203690
15106
375
Szerelem régi képeslapokon. Magyar és német nyelvű szövegekkel. Bp., POSTCARD Bt. Kiadói kartonált papírkötésben.
2203701
15107
375
Kőszeg - Híres magyar városok régi levelezőlapokon. Szerk.: Ifj. Giczy József. Kőszeg, Városkapu Könyvesbolt. Kiadói kartonált papírkötésben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF