[Mittelholzer, Walter (1894-1937)] Mittelholzer: Repülőgépen az Északi Sark felé. Ford.: Dr. Prochaska Ferenc. Kiegészíti: Dr. Cholnoky Jenő: A Spitzbergák földrajzi képe. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., 1926, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 185+1 p. Fekete-fehér fotókkal, 1 db térképpel. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon kötésben, borítója enyhén kopottas állapotban.