Hőgye István: Kazinczy Ferenc és családjára vonatkozó iratok, dokumentumok Zemplén vármegye levéltárában. Sátoraljaújhely, 1990, Kazinczy Ferenc Társaság-Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés.
Dr. Bosányi Béla: Szt. Lukácsfürdő Buda. Meleg és langyos kénes források. Téli és nyári gyógyhely. Bp., 1905, Szt. Lukácsfürdő. Kiadói egészvászon kötés, színes és fekete-fehér képekkel illusztrált, jó állapotban.
1934 Pápai Szentbenedekrendi Kat. Szent Mór Reálgimnázium értesítője az 1933-1934. iskolai évről. Közzéteszi: Dobrovics Ágoston. Pápa, 1934., Keresztény Nemzeti Nyomdavállalat Rt. Papírkötésben,
N. Szabó Gyula: Hévíz monográfiája. Nagykanizsa, 1931, Délzalai Nyomda és Lapkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés. Kissé kopott állapot. Volt könyvtári példány.
Dr. Honti Rezső: Itália vezető és tolmács Trieszttől-Rómáig. Négy részben. I. Olasz tolmács és tanácsadó. II. Velence és Lidó. III. Firenze, Padova, Bologna stb. IV. Róma. Lingua Idegenvezető Tolmácsok./Lingua Társalgó Zsebkönyvek. Bp.,é.n.,Lingua,(Athenaeum-ny.), VIII+103+1+4+56+4+104+IV+96 p.+ 4 térkép. Kiadói kopottas egészvászon-kötés, kopott borítóval, címlaphiánnyal.