Zánkai értéktár. Emlékkötet Zánka 850. évfordulójára. Szerk.: T. Horváth Lajos. Zánka, 2014, Zánka Közösség Önkormányzatának kiadása. Stróbl Gábor és T. Horváth Lajos fotóival illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. Újszerű állapot. Megjelent 1100 példányban.
Magyarország helységnévtára 1933. Szerk.: M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1933, Hornyánszky. Későbbi félvászon kötésben, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, javított kötéssel, de belül jó állapotban.
Baedeker, Karl: Die Schweiz. Chamonix. Die Oberitalienischen Seen. Handbuch für Reisende: - -. 39. Auflage. Leipzig, 1907, Karl Baedeker. Német nyelven, számos térképpel. Kiadói egészvászon kötés, festett lapszélek, kissé kopott borítóval, a címlapon a névbejegyzéseket leragasztották.
Mihályi Imre: Francia zászló alatt. Élmények és kalandok az Equatoron. Útleírása Mihályi Béla volt gyarmat-hódító légionáriusnak. (Pápa, 1898. Főiskolai ny.) 448p. Korabeli félvászon kötésben. Ritka!
Hörcsik Richárd: A sárospataki református kollégium gazdaságtörténete 1800-1919. Sárospatak, 1996, Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár. Kiadói papírkötésben.