Werbungen

Zahl der Lose: 71

1970, 1971 A Borussia Mönchengladbach bajnoki football csapat tagjainak facsimile aláírásával ellátott két söralátéten
12320.

Rufpreis:
800 HUF

cca 1890-1935 23 db fejléces számla nagyrészt magyar, nagyrészt mind különféle
12321.

Rufpreis:
6 000 HUF

1928 100 Jahre Eisenwerk Witkowitz. A vasmű történetét bemutató képes kiadvány, aranyozott egészbőr kötésben 25 kihajtható táblával és térképpel / Witn pictures about the iron-works, In full leather binding. 25 fold out tables 31 cm
12322.

Rufpreis:
4 000 HUF

1938 "Piatnik kártya itt kapható!" reklámtábla, Pályi Jenő grafikája, kopásnyomokkal, 33×23 cm
12323.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

cca 1960 Csepel teherautó (TEFU szállítás) demonstrációs kartontábla, hátul eredetileg leragasztott mégnesekkel
12324.

Rufpreis:
4 000 HUF

3 db régi Szent István cikória kávé fém doboz fedéllel, mindegyik más illusztrációval, kopott, egyik horpadt m: 8 és 13 cm
12325.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1940 Wiesel Adolf Bp., jégszekrénygyár reklám nyomtatvány, jégszekrények és jégláda illusztrációkkal, 4p, hajtásnyommal
12326.

Rufpreis:
1 800 HUF

45 db söralétét
12327.

45 db söralétét

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1940 Walkó féle szabadalmazott vasalóasztal és egyidejűleg háztartási létra, illusztrált egyoldalas reklám nyomtatvány, hajtásnyomokkal, szakadásokkal és kisebb hiányokkal
12328.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1937 Rózsa Imre Bútorcsarnok Budapest VIII., Baross u. 32, szórólap, hátoldalán a cég bélyegzőjével +  fejléces számla 5 fillér okmánybélyeggel, mindkettő hajtásnyommal
12329.

Rufpreis:
1 400 HUF

Régi Mauthner Budapest nagy méretű magvas karton doboz fedéllel, dombornyomott felirattal és illusztrációval, különböző címerek a fedélen (magyar, osztrák, román, József főherceg stb.), Dávid Károly és fiai dobozgyára Bp., kissé kopott, horpadt és oldalán sérült. 11x22x40 cm
12330.

Rufpreis:
5 000 HUF
13

cca 1920-1940 Párkány, azonosítatlan vasbolt részben gépelt, részben kézzel készített bolti árukönyv, magyar és szlovák nyelven. Két hasonló üzlet volt ekkor a a városban, Dr. Schiller Lipót üzlete, és a konkurens Kohn (?) üzlete a Köves-házban. Fémgerincű kötésben,(Párkány, Anda és Galgóczi-ny.)
12331.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF