Werbungen Zahl der Lose: 71
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2180248
12308
373
Advertisement
Gerbeaud-Kugler Henrik fadoboz, 5x10x16 cm 2177543
12309
373
Advertisement
4 db klf. régi fém doboz: Schmoll paszta, erősen kopott + Kakaó, erősen kopott + Colgate & Co.shaving stick, New York, USA felirattal, apró kopással + Hajsütő kellél melegítésére használt fém doboz, Carmen felirattal, kissé kopott. 2178546
12310
373
Advertisement
1940 Ulrich B. J. Katalógus Iparvállalatok Számára. Bp., Hungária Nyomda. Spirálozott vászon-kötésben, kijáró címlappal, kopott borítóval.
2181834
12311
373
Advertisement
50 db retró magyar és 20 db külföldi csoki és desszert papír és címke
2179367
12312
373
Advertisement
1936 Csavarokat Árusító Rt. árjegyzéke 1936. Fekete csavaráru, vas és sárgaréz facsavar, sodronyáru. Bp., Franklin-ny., kissé szakadt gerinccel, 40 p. 2180135
12313
373
Advertisement
cca 1900 Schvarc Lipót túrógyára Gyetva túró címke + néhány egyéb címke selyempapíron 2181590
12314
373
Advertisement
1925 "Füst" dupla szűrős szivarkahüvely naptártartó reklámtábla, jó állapotban, 30,5×18,5 cm
2177485
12315
373
5500
Advertisement
cca 1930 "500000, 300000,200000 osztálysorsjátékon", reklámterv, vegyes technika,papír, jelzett (Szűcs P.), 28x20 cm
2177449
12316
373
Advertisement
cca 1920-1930 Hutter Bokréta szappan hajtatlan nyomdai karton, negatív nyomat, "Magyar árút a magyaroknak" felirattal, 22x18 cm 2180832
12317
373
Advertisement
2 db retró OTP hajtogatható persely és kosár papír reklám
2176275
12318
373
5500
Advertisement
cca 1940-50 Amerikai Barrington Hall Coffee fém kávés doboz fedéllel, kissé kopott, m: 9 cm, d: 13 cm
2182921
12319
373
Advertisement
cca 1974-1976 24 db magyar és német mirelit termék kartondoboza, csomagolása győri és miskolci hűtőházból
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF