https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Werbungen Zahl der Lose: 71
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2180822
12344
373
0
3000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
Singer varrógép reklámtábla, karton, kissé sérült és kopott, 32x23 cm 2182869
12345
373
0
1000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
Budapesti Keksz- és Ostyagyár papír, illusztrált, bonbonos doboz, 14,5x21x5,5 cm + Szerencsi Csokoládégyár konyakmeggyes papírdoboza, 13x7x3 cm + Szerencsi illusztrált papírdoboz, az alja hiányzik, 9,5x13,5x3 + Dunai csokoládégyár fém doboza m: 8,5 cm, d: 15 cm 2182590
12346
373
0
1200
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1930 Ifj. Nagy Gy. István fűszer-, vas- és vegyeskereskedésének és a Szent István cikória kávé reklámzacskója + Ländler Rezső fűszer, rövidáru, liszt, bor és szeszes ital kereskedésének reklámja papíron 2178266
12347
373
0
3000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1920-1940 Stühmer virágmintás, festett fa doboz, repedéssel, 26x19x5 cm 1893216
12348
373
0
1000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1940 Kamilloflor sampon hajtatlan doboza. 24x16 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1963940
12349
373
0
16000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
Die Olympischen Spiele in Berlin und Garmisch-Partenkirchen. 1-2. köt. Hamburg-Bahrenfeld, 1936, Cigaretten-Bilderdienst. Német nyelven. Gyűjtői album cigarettakártyákkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, az egyik képen kis sérüléssel, a kihajtható térképen gyűrődéssel, de alapvetően, jó állapotban. / Collectors' album with cigarette cards. Linen binding, one picture is little bit damaged, in good condition.
Das Lot is nicht erreichbar
2126885
12350
373
0
1000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
Bőcs Borsodi Sörgyár papír reklámtábla, kopásokkal, d: 36 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2178298
12351
373
0
2000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1950 "'Kályhacső lakk, Vegyicikkeket Kiszerelő Vállalat, 50 gr.", bontatlan üvegcse, tartalommal, kopott címkével, kissé sérült dugóval, kis "megszáradt" kifolyással, m: 11 cm, 0,05l
Das Lot is nicht erreichbar
2178324
12352
373
0
1000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1950-1960 Mads Stage (1922-2004) dán művész illusztrációjával díszített angol, kacsás fémdoboz, jelzett, kopott, rozsdával, 9x7x5 cm/ Mads Stage (1922-2004) duck tin box, signed, "made in England", worn, rusty, 9x7x5 cm/
Das Lot is nicht erreichbar
2178538
12353
373
0
2000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
1938 Engel Károly Elektromos Szerelési Anyagok és Készülékek Gyárának rádióárjegyzék katalógusa. 1938. Spirálozott kötésben. Bp., Globus-ny., 80 p. 2180841
12354
373
0
2000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
ABN AMRO Bank Szekszárd feliratos pénzes zsák, 64x40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse