cca 1920-1950 Vegyes kőbányai söröscímke tétel, 10 db, Szent István Dupla Malátasör (2 db), Kőbányai Családi Sör, Szent István Idénysör, Magyar Világ Sör (Biczó-Sz. Gyenes, Kőbányai Barna Sör, Kőbányai Világos Sör, Kinizsi világos sör, Komlólelke, Kiscsaládi Sör, változó állapotban, 9x12 cm és 5x10 cm közötti méretben, d: 12 cm és 9 cm közötti méretben
Vegyes számolócédula tétel, 10 db, Herz (litho), Pyram cipőkrém, Gerté Rózsa-créme, Nemzeti Ujság, "Tátra" toll - Rigler József Ede papírneműgyár, Lysoform, Palma (2 db), Fostner József és fia Liszt, Berson-gumi sarok (jelzett: Földes), változó állapotban, 15x7 cm és 12x6 cm közötti méretben.
cca 1937 2 db Vandrák László bronzműves és ciseleur, Bp., VIII., Mária u. 16, egyoldalas kisméretű reklám névjegy/szórólap, mindkettő hátoldalán a cég bélyegzőjével és feljegyzéseivel
cca 1940 Modern Női Fehérnemű Szalon, Szabó Ottó, Bp., Piarista u.,. 2 db négynyelvű (magyar, angol, német és francia) reklám szórólap, hátoldalukon kézzel írt feljegyzésekkel (jegyzék?), egyik hátoldalán a cég bélyegzőjével, másikon Szabó Ottóné aláírásával, sarkaiban törésnyommal