Werbungen Zahl der Lose: 71
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1956615
12296
373
Advertisement
1957 Takarékbetétkönyv kártyanaptár
2026827
12297
373
Advertisement
1978-1984 Skála, Toto-Lottó 3 db retro erotikus kártyanaptár
2177188
12298
373
Advertisement
Késmárky és Illés, Árkád Játékáruház, számolócédula, Bp., Grafikai Intézet-ny., litho, hajtott, sérült, 7x14 cm 2177178
12299
373
Advertisement
Schneider József A magyarhoz, harisnya és szövöttárú különlegességek, rövidárúk és mindennemű szabókellékek, számolócédula, jelzett (Zombori E.), Bp., Kunossy-ny., kis szakadással, a szélén kis hiánnyal, 15x7 cm
2182794
12300
373
Advertisement
cca 1930 10 db reklámos fotó tasak 2178178
12301
373
Advertisement
cca 1910 Treibacher Chemische Werke Auermetall (tűzkő) karton dobozka, szecessziós címkével, tartalom nélkül, kopott 3,5x5,5x1,5 2178172
12302
373
Advertisement
cca 1906-1910 Makó, Göllner Aurél Gyógyszertára az Isteni Gondviseléshez gyógyszeres kartondobozka, "fájdalom ellen", kézi feliratozással, 5x7x2 cm 2177411
12303
373
Advertisement
1915 "Legjobb magvak Kontsek Géza magkereskedéséből, 1915. Debrecenben.", naptártartó illusztrált karton, Bp.,-Globus-ny., 24x16 cm 2182499
12304
373
Advertisement
cca 1930 számolócédula, rajta 5 szegedi kereskedő nevével, foglalkozásával, elérhetőségével + cca 1930 táncrend, pénztári engedménnyel Weisz Vilmos divat áruházába 2178608
12305
373
Advertisement
cca 1920-1930 "Baross villamossági és rádió kereskedés" árukatalógusa. Bp., én., Ifj. Kellner Ernő-ny., a címlap és az első két lap hiányzik. Spirálozott papírkötésben. 2178551
12306
373
Advertisement
1940 Ulrich B. J. Katalógus Iparvállalatok Számára. Bp., Hungária Nyomda. Spirálozott vászon-kötésben,kissé kopott borítóval.
2182797
12307
373
Advertisement
186 db vegyes kártyanaptár Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF