1931 Heinrich A. és Fiai vas-nagykereskedők árjegyzéke. 1931. júl. Gazdag képanyaggal illusztrált. Bp., Franklin-ny., 372 p. Papírkötésben, kissé foltos borítóval, szakadt gerinccel.
1918 Geo. A. Clark & Son General Catalog. N. 118. 1918. april. Pumps well supplies engines hardware implement & thresher supplies. Minneapolis, angol nyelven, szakadt, kopott borítóval, szakadt, hiányos címlappal, megviselt állapotban, a címlapon jegyzettel, 510 p.
1912 Heinrich A. és Fiai vas-nagykereskedők árjegyzéke. 1912. márc. Gazdag képanyaggal illusztrált. Bp., Nyugat-ny. (Révai és Salamon.) Aranyozott egészvászon-kötésben.
cca 1896 Podvinecz és Heisler. Budapesti Malomépítészet és Gépgyár Főárjegyzék. Bp., én., (cca 1896), Athenaeum-ny., XV+223+3 p. + 1 t. Magyar és német nyelven. Nagyon gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált, egy színes képtáblával. Kiadói szecessziós festett és aranyozott, dombornyomásos egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, foltos. Benne korabeli, kézzel készített árútáblácskákkal.
2 db régi nagy méretű fém doboz fedéllel, : Goldschmied arany tea, szecessziós-japonizáló illusztrációval, kopott és horpadt, m: 26,5 cm + Schmidt Viktor és fiai bonbon, Budapest-Wien, kopott és horpadt, m: 28 cm
1921 Őri Zoltán reszelő és csavaráru árjegyzék (katalógus), Bp., VIII., Népszínház u. 40, 48p., három nyelvű (magyar, francia, német) kissé kopott borítóval, jó állapotban / 1921 Screw dealer catalogue, in Hungarian, German and French language
1940 Szalay István Rt. kivonatos villamos árjegyzéke., 1940 szept. Bp., Ifj. Kellner Ernő-ny., gazdag képanyaggal illusztrált, foltos, a címlapon jegyzettel, 276 p.