Juwelen Zahl der Lose: 193
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2172355
19132
372
Jewellery
Ezüst(Ag) függő, holdkővel, jelzett, h: 2 cm, bruttó: 1,3 g 2172315
19133
372
6500
Jewellery
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, kék kövekkel, jelzett, h: 40 cm, bruttó: 6,6 g
2172308
19134
372
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) kék kövekkel díszített fülbevalópár, jelzett, 0,8×0,8 cm, bruttó: 2,9 g
2172320
19135
372
Jewellery
Ezüst(Ag) delfines gyűrű, jelzett, méret: 56, nettó: 1,7 g
2170944
19136
372
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) virágmintás karkötő, jelzés nélkül, h: 18 cm, nettó: 26 g 2170931
19137
372
Jewellery
Ezüst(Ag) virágos filigrán bross, jelzett, d: 4,5 cm, nettó: 8,4 g 2170879
19138
372
Jewellery
Ezüst(Ag) karperec, biztonsági lánccal, jelzett, 5,5×6 cm, nettó: 8,8 g 2170855
19139
372
Jewellery
Ezüst(Ag) háromszög alakú medál, szintetikus kék kővel, jelzett, 2,5×2,5 cm, bruttó: 5,7 g 2170825
19140
372
Jewellery
Ezüst(Ag) lapis lazulival díszített medál, jelzett, 4×3 cm, bruttó: 9,2 g 2170819
19141
372
Jewellery
Ezüst(Ag) fülklipsz, gránát kövekkel, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 7,6 g 2170816
19142
372
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) karperec, apró szintetikus kövekkel, jelzett, 5,5×5 cm, bruttó: 10,9 g 2170814
19143
372
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, tigrisszem kővel, jelzett, méret: 52, bruttó: 6,9 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF