Juwelen Zahl der Lose: 193
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2161855
19108
372
Jewellery
Ezüst(Ag) miniatűr vasaló, jelzés nélkül, 3×2,5 cm, nettó: 15,7 g
2161809
19109
372
Jewellery
Ezüst(Ag) dupla karikás fülbevalópár, Pandora jelzéssel, d: 2 cm, bruttó: 3,8 g
2161807
19110
372
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, színes kövekkel, jelzett, méret: 53, bruttó: 2,8 g 2161881
19111
372
7500
Jewellery
Ezüst(Ag) baglyos könyvjelző, jelzett, h: 12 cm, nettó: 14,9 g 2161878
19112
372
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) részben aranyozott gyűrű, kövekkel díszítve, jelzett, méret: 52, bruttó: 6,5 g 2161869
19113
372
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, apró kövekkel, Bulgari jelzéssel, méret: 49, bruttó: 6,6 g 2169573
19114
372
Jewellery
Ezüst(Ag) soliter köves gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 2,1 g
2169585
19115
372
Jewellery
Ezüst(Ag) "Falling in love" gyűrű, jelzett, méret: 50, bruttó: 1,5 g 2169587
19116
372
Jewellery
Ezüst(Ag) állítható gyűrű, zománcozott díszítéssel, jelzett, bruttó: 2,9 g 2169575
19117
372
Jewellery
Ezüst(Ag) köves gyűrű, jelzett, méret: 52, bruttó: 2,5 g 2169582
19118
372
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű szintetikus kővel, jelzett, méret: 50, bruttó: 2,1 g 2169577
19119
372
Jewellery
Ezüst(Ag) borostyánnal díszített gyűrű, jelzett, méret: 51, bruttó: 1,6 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF