Juwelen Zahl der Lose: 193
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2175194
19084
372
Jewellery
Ezüst(Ag) púdertartó, ornamentikus mintával, jelzett, d: 5,5 cm, nettó: 34,8 g 2161884
19085
372
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű gyönggyel, jelzett, méret: 54, bruttó: 5,7 g
2168627
19086
372
14000
Jewellery
Ezüst(Ag) "F.M.S.E. Tárcaközi Tennisz bajnokság 1934. Férfi páros II. díj" art deco hamutál, jelzett, kis peremhibákkal, 8,5×8 cm, nettó: 41,8 g
2161701
19087
372
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) szívecskés gyűrű, Pandora jelzéssel, méret: 53, nettó: 1,5 g
2161690
19088
372
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, Bulgari jelzéssel, méret: 54, bruttó: 2,5 g 2161675
19089
372
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, szív alakú kővel, jelzett, méret: 57, bruttó: 1,94 g 2161880
19090
372
Jewellery
Ezüst(Ag) kövekkel kirakott medál, gumírozott gyöngy karkötővel, jelzett, bruttó: 12 g 2161803
19091
372
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő ásványokkal, jelzett, h: 19,5 cm, bruttó: 9,9 g 2161797
19092
372
Jewellery
Ezüst(Ag) aranyozott karperec, jelzett, 5,5×5,5 cm, nettó: 7,9 g
2161793
19093
372
Jewellery
Ezüst(Ag) kövekkel díszített gyűrű, jelzett, méret: 59, bruttó: 5,4 g
2161792
19094
372
Jewellery
Ezüst(Ag) életfás karkötő, jelzett, h: 17,5 cm, bruttó: 4,4 g 2161784
19095
372
5500
Jewellery
Ezüst(Ag) gyöngyös karkötő, jelzett, h: 20,5 cm, nettó: 9,9 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF