Juwelen Zahl der Lose: 193
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2172753
19072
372
Jewellery
Ezüst(Ag) fekete színű gyöngyökkel díszített shamballa függő, jelzett, 1,5x1 cm, bruttó: 1,09 g
2172766
19073
372
Jewellery
Ezüst(Ag) kék színű gyöngyökkel díszített shamballa függő, jelzett, 1,5x1 cm, bruttó: 1,09 g 2172760
19074
372
Jewellery
Ezüst(Ag) lila színű gyöngyökkel díszített shamballa függő, jelzett, 1,5x1 cm, bruttó: 1,09 g 2172714
19075
372
Jewellery
Ezüst(Ag) borostyánnal díszített fülbevalópár, jelzett, h:1,5 cm, bruttó: 4,1 g 2172638
19076
372
Jewellery
Ezüst(Ag) medál, cirkónia kövekkel, jelzett, 1,7x0,5 cm, bruttó: 1,19 g
2172682
19077
372
Jewellery
Ezüst(Ag) függő, cirkónia kövekkel, jelzett, 3x1,5 cm, bruttó: 1,71 g
2172654
19078
372
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) delfines medál, fehér kővel, jelzett,2,5x1,8 cm, bruttó: 1,52 g
2172625
19079
372
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) függő, gránát kövekkel, jelzett, 4x1 cm, bruttó: 2,92 g
2172603
19080
372
Jewellery
Ezüst(Ag) medál, kék-fehér kővel, jelzett, 2x0,8 cm, bruttó: 1,84 g
2172592
19081
372
Jewellery
Ezüst(Ag) sósvizi gyöngyös fülbevalópár, cirkónia kövekkel, jelzett, h: 1,5 cm, bruttó: 2,33 g 2172573
19082
372
Jewellery
Ezüst(Ag) függő, narancssárga kővel, jelzett, 1,5×0,8 cm, bruttó: 1,04 g
2170809
19083
372
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) mandzsetta gomb pár, enyhén sérült kövekkel, szovjet jelzéssel, bruttó: 18,8 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF