Juwelen Zahl der Lose: 193
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2154511
19048
372
5500
Jewellery
Ezüst(Ag) miniatűr gyümölcskompozíció, jelzett, h: 5 cm, nettó: 14,4 g 2072919
19049
372
Jewellery
Ezüst(Ag) borostyánnal díszített gyűrű (borostyánon kis repedés), jelzett, méret: 51, bruttó: 3,7 g
2087127
19050
372
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, Bulgari jelzéssel, h: 17 cm, bruttó: 10 g
2101632
19051
372
Jewellery
Ezüst(Ag) kövekkel kirakott karkötő, állítható hosszúság, Bulgari jelzéssel, h: 15-19 cm, bruttó: 12,05 g 2101612
19052
372
Jewellery
Ezüst(Ag) apró kövekkel díszített dupla gyűrű, jelzett, karcolásokkal, méret: 50, bruttó: 4,5 g
2154529
19053
372
Jewellery
Arany (Au) 8K női karóra, mechanikus, jelzett, jár, bőr szíjjal, kissé koszos számlappal, 1,9×1,6 cm, bruttó: 8,8 g
2154257
19054
372
4600
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) karperec kővel, jelzett, sérüléssel, 5,5×5,5 cm, bruttó: 14,6 g 2154243
19055
372
Jewellery
Ezüst(Ag) végtelen jeles gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 1,2 g
2154617
19056
372
24000
Jewellery
Ezüst(Ag) lapos kígyó nyaklánc, jelzett, h: 42 cm, nettó. 101,1 g
2154516
19057
372
19000
Jewellery
Ezüst(Ag) bors/sószóró, jelzett, m: 8,7 cm, nettó: 52,8 g 2175212
19058
372
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) csavart nyaklánc, jelzett, h: 42 cm, nettó: 15,5 g 2175327
19059
372
30000
Jewellery
Arany (Au) 14K Barlo óra, nem jár, d: 2,3 cm, bruttó: 9,1 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF