Juwelen Zahl der Lose: 193
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2169178
19120
372
Jewellery
Ezüst (Ag) fülbevaló pár 3,7 g 2169581
19121
372
Jewellery
Ezüst(Ag) extravagáns gyűrű, jelzett, méret: 50, nettó: 4,4 g 2161892
19122
372
Jewellery
Ezüst(Ag) zománcozott óra, sérült számlappal, hiányzó felhúzóval, jelzett, nem jár, d: 3 cm, bruttó: 21,3 g 2161894
19123
372
Jewellery
Ezüst(Ag) zománcozott karóra, sérült számlappal, hiányzó hátlappal, nem jár, d: 3 cm, bruttó: 17,5 g
2169174
19124
372
Jewellery
Ezüst (Ag) és türkiz kompozit karlánc 16 cm 2161896
19125
372
Jewellery
Ezüst(Ag) karóra, jelzett, nem jár, d: 3 cm, bruttó: 17,4 g
2161339
19126
372
Jewellery
Ezüst(Ag) figaro nyaklánc, borostyán díszítéssel, hozzáillő fülbevalópárral, jelzett, h: 53 cm, bruttó: 6,3 g 2161347
19127
372
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, shamballa függővel, jelzett, h: 40 cm, bruttó: 5,2 g 2172375
19128
372
14000
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, ásvány díszítéssel, jelzett, h: 17 cm, bruttó: 9,4 g
2172382
19129
372
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) lapos kígyó nyaklánc, jelzett, h: 38 cm, nettó: 2 g 2172302
19130
372
Jewellery
Ezüst(Ag) kék kövekkel díszített gyűrű, jelzett, méret: 53, bruttó: 5,2 g
2172369
19131
372
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) bross, kővel, jelzett, h: 4,5 cm, bruttó: 3,1 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF