Juwelen

Zahl der Lose: 193

Ezüst(Ag) gyűrű apró kövekkel, jelzett, méret: 54, bruttó: 2,3 g
19168.

Rufpreis:
1 000 HUF
17

Ezüst(Ag) karikagyűrű, jelzett, méret: 53, nettó: 1,4 g
19169.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ezüst(Ag) malachittal díszített fülbevalópár, jelzés nélkül, alján kis hibával, h: 4,5 cm, bruttó: 3,8 g
19170.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

Ezüst(Ag) karkötő, szintetikus kék kővel, jelzett, h: 16 cm, bruttó: 9,4 g
19171.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű C minőségű smaragd és hiányos markazit berakással, jelzett, méret: 53, bruttó: 6 g
19172.

Rufpreis:
1 000 HUF
10

Ezüst(Ag) szoliter köves gyűrű, gránáttal, jelzett, méret: 54, bruttó: 1,9 g
19173.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ezüst(Ag) szoliter köves gyűrű, gránáttal, jelzett, méret: 57, bruttó: 2,1 g
19174.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ezüst(Ag) szoliter köves gyűrű, gránáttal, jelzett, méret: 53, bruttó: 2,5 g
19175.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ezüst(Ag) ásvánnyal (kis sérüléssel) díszített karperec, jelzés nélkül, 4,5×5,5 cm, bruttó,. 9,2 g
19176.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst(Ag) virágos gyűrű, jelzett, méret: 50, nettó: 3 g
19177.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ezüst(Ag) szoliter köves gyűrű, jelzett, méret: 49, bruttó: 1 g
19178.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ezüst(Ag) zománcozott medál, jelzés nélkül, d: 1,3 cm, bruttó: 1,9 g
19179.

Rufpreis:
1 000 HUF
14

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF