Juwelen Zahl der Lose: 193
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2170591
19168
372
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű apró kövekkel, jelzett, méret: 54, bruttó: 2,3 g 2170587
19169
372
Jewellery
Ezüst(Ag) karikagyűrű, jelzett, méret: 53, nettó: 1,4 g
2170580
19170
372
Jewellery
Ezüst(Ag) malachittal díszített fülbevalópár, jelzés nélkül, alján kis hibával, h: 4,5 cm, bruttó: 3,8 g 2170570
19171
372
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, szintetikus kék kővel, jelzett, h: 16 cm, bruttó: 9,4 g 2170561
19172
372
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű C minőségű smaragd és hiányos markazit berakással, jelzett, méret: 53, bruttó: 6 g 2170511
19173
372
Jewellery
Ezüst(Ag) szoliter köves gyűrű, gránáttal, jelzett, méret: 54, bruttó: 1,9 g 2170504
19174
372
Jewellery
Ezüst(Ag) szoliter köves gyűrű, gránáttal, jelzett, méret: 57, bruttó: 2,1 g 2170507
19175
372
Jewellery
Ezüst(Ag) szoliter köves gyűrű, gránáttal, jelzett, méret: 53, bruttó: 2,5 g 2170388
19176
372
Jewellery
Ezüst(Ag) ásvánnyal (kis sérüléssel) díszített karperec, jelzés nélkül, 4,5×5,5 cm, bruttó,. 9,2 g 2170391
19177
372
Jewellery
Ezüst(Ag) virágos gyűrű, jelzett, méret: 50, nettó: 3 g
2170393
19178
372
Jewellery
Ezüst(Ag) szoliter köves gyűrű, jelzett, méret: 49, bruttó: 1 g
2170395
19179
372
Jewellery
Ezüst(Ag) zománcozott medál, jelzés nélkül, d: 1,3 cm, bruttó: 1,9 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF