Juwelen Zahl der Lose: 193
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2170398
19180
372
Jewellery
Ezüst(Ag) virágmintás, szívecskés nyaklánc, jelzett, h: 40 cm, nettó: 7,5 g 2170451
19181
372
Jewellery
Ezüst(Ag) cigarettatárca, jelzett, 8×6,5×1,5 cm, nettó: 133 g
2170429
19182
372
Jewellery
Ezüst(Ag) mini kis kiöntő, 2 db, jelzett, m: 3 és 5 cm, nettó: 51,4 g 2170460
19183
372
26000
Jewellery
Ezüst(Ag) keresztelő pohár, jelzett, m: 7 cm, nettó: 64,7 g 2172296
19184
372
42000
Jewellery
Ezüst(Ag) filigrán díszítésű karperec, jelzett, kis hiánnyal, h: 19,5 cm, nettó: 58,5 g
2170478
19185
372
Jewellery
Ezüst(Ag) rózsás kis tálca, jelzett, 10,5×17 cm, nettó: 100,3 g 2170466
19186
372
14000
Jewellery
Ezüst(Ag) dobozka, fa betéttel, jelzett, 11,5×8×3 cm, bruttó: 176,8 g 2133187
19187
372
Jewellery
Ezüst (Ag) cukorcsipesz.vésett, tengelyen forog. / Silver candy clip 40,96 g 16 cm 2150985
19188
372
Jewellery
Ezüst(Ag) leveles tál, jelzett, 15,5×13,5 cm, nettó: 64,9 g
2145537
19189
372
Jewellery
Ezüst(Ag) csillagos karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 13,3 g 2170486
19190
372
Jewellery
Ezüst(Ag) hólyagos peremű tálca, jelzett, 26×18 cm, nettó: 182,6 g 2121914
19191
372
28000
Jewellery
Ezüst(Ag) villák, jelzettek, 8 db, h: 17 cm, nettó: 300 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF