Juwelen

Zahl der Lose: 193

Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, kövekkel, jelzés nélkül, méret: 53, bruttó: 4,3 g
19144.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ezüst(Ag) szívecskés masszív gyűrű, jelzett, méret: 52, bruttó: 15,5 g
19145.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ezüst(Ag) meander mintás gyűrű, fekete kővel, jelzett, méret: 57, bruttó: 3,8 g
19146.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ezüst(Ag) fekete-fehér köves gyűrű, jelzett, méret: 50, bruttó: 3,8 g
19147.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ezüst(Ag) kék kövekkel kirakott gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 2,7 g
19148.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ezüst(Ag) halálfejes gyűrű, jelzés nélkül, méret: 55, bruttó: 1,8 g
19149.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ezüst(Ag) apró kövekkel kirakott virágos gyűrű, jelzett, méret: 57, bruttó: 2,2 g
19150.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ezüst(Ag) sok apró kővel kirakott leveles gyűrű, deformációval, jelzett, méret: 49, bruttó: 3,1 g
19151.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ezüst(Ag) extravagáns gyűrű, jelzett, méret: 57, nettó: 3,9 g
19152.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ezüst(Ag) szögletes fejű gyűrű, fekete kővel, jelzett, méret: 53, bruttó: 3,3 g
19153.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ezüst(Ag) ötköves gyűrű, jelzés nélkül, méret: 49, bruttó: 2,3 g
19154.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ezüst(Ag) fonott gyűrű, korallszínű kővel, jelzett, méret: 52, bruttó: 3,2 g
19155.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF