Juwelen Zahl der Lose: 193
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2170813
19144
372
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, kövekkel, jelzés nélkül, méret: 53, bruttó: 4,3 g 2170810
19145
372
Jewellery
Ezüst(Ag) szívecskés masszív gyűrű, jelzett, méret: 52, bruttó: 15,5 g 2170808
19146
372
Jewellery
Ezüst(Ag) meander mintás gyűrű, fekete kővel, jelzett, méret: 57, bruttó: 3,8 g 2170804
19147
372
Jewellery
Ezüst(Ag) fekete-fehér köves gyűrű, jelzett, méret: 50, bruttó: 3,8 g 2170741
19148
372
Jewellery
Ezüst(Ag) kék kövekkel kirakott gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 2,7 g 2170719
19149
372
Jewellery
Ezüst(Ag) halálfejes gyűrű, jelzés nélkül, méret: 55, bruttó: 1,8 g 2170708
19150
372
Jewellery
Ezüst(Ag) apró kövekkel kirakott virágos gyűrű, jelzett, méret: 57, bruttó: 2,2 g 2170701
19151
372
Jewellery
Ezüst(Ag) sok apró kővel kirakott leveles gyűrű, deformációval, jelzett, méret: 49, bruttó: 3,1 g 2170694
19152
372
Jewellery
Ezüst(Ag) extravagáns gyűrű, jelzett, méret: 57, nettó: 3,9 g 2170686
19153
372
Jewellery
Ezüst(Ag) szögletes fejű gyűrű, fekete kővel, jelzett, méret: 53, bruttó: 3,3 g 2170683
19154
372
Jewellery
Ezüst(Ag) ötköves gyűrű, jelzés nélkül, méret: 49, bruttó: 2,3 g 2170673
19155
372
Jewellery
Ezüst(Ag) fonott gyűrű, korallszínű kővel, jelzett, méret: 52, bruttó: 3,2 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF